gebe
  1. limonluk

limonluk Forum Okuru

limonla gebelik testi yapanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında limonluk tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler limonla yapılan bir gebelik testi varmış diye duydum hakkaten böyle birşey varmı varsa nasıl yapılıyor ve kesin sonuç veriyormu aranızda limonla gebelik testi yaparak olumlu sonuç alan oldumu

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    limon testinide duydum karbonatıda ama kan testi yaptırmakta fayda var...Limon ortadan ikiye bölünüyor üzerine idrar damlatılıyor ve diğer limon yarısından biraz idrar üstüne damlatılıyor limon çökerse gebesiniz çökmezse değilsiniz.

limonla gebelik testi yapanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonat ve limonla gebelik testi

Karbonat ve limonla gebelik testi

karbonatla gebelik testi limonla gebelik testi karbonatla nasıl yapılır limon limon nasıl yapılır Saçma demek yok amaaaaaaaaa :) Kızlar belki komik belki inanılmaz ama eskiler bunu uyguluyorlarmış, bir bardağa idrarı yapıp içine bir miktar karbonat atıp köpürürse hamile olduklarını anlıyorlarmış, yada limonun suyunu sıkıp tortuları dibe çökerse yine aynı şekilde hamile olduklarını...
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Gebelikte limon testi nedir nasıl yapılır yaptıran var mı ?

Kızlar limon testi diye bişey varmış hamile olduğunu gösteriyormuş bu testi daha önceden kullanan var ise tam olarak nasıl yapıldığını bana yazabilir mi, bulunduğumuz bölgeden hastenye ulaşmak baya bi zor en azından kendim evde yapayım diyorum lütfen yardımcı olun bana :S
  4. Buğday ve arpayla gebelik testi yapanlar

Buğday ve arpayla gebelik testi yapanlar

buğday ve arpayla yapılan gebelik testi doğrumu,buğday ve arpayla hamilelik testi nasıl yapılır,buğday ve arpayla bebeğin cinsiyetini belirle,buğday ve arpayla gebelik testi hakkında bilgiler Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Hulusi Köker, M.Ö. 2200 ile 2000 yıllarında Mısırlıların, buğday ve arpa kullanarak gebelik testi yaptıklarının tarihi...
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş