gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Limonlu Fıstıklı Makarna Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Limonlu Fıstıklı Makarna Tarifi Resimli Selam kızlar Limonlu Fıstıklı Makarna Tarifi bekliyorum sizden bizimkiler makarna hastası yeni tarifler edineyim dedim de:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Limonlu Fıstıklı Makarna Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırında Makarna Tarifi Resimli

Fırında Makarna Tarifi Resimli

Kızlar sizden yine bir tarif istiyorum ve bu kez Fırında Makarna Tarifi Resimli olursa sevinirim
  2. Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi Resimli

Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi Resimli

Kızlar bana Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi Resimli tarif verirmisiniz acaba
  3. Resimli Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi

Resimli Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi

Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi Resimli Havuçlu Fıstıklı Pilav Tarifi Evet Melek'ler hem yeni bir pilav tarifi, hem de daha lezzetli ve besin değeri de zengin :) İşte size havuçlu, fıstık pilavın yapılışı Melek'lerim :) Malzemeler 2 Su bardağı pirinç 3 Su bardağı su 1 Adet orta boy kuru soğan 1 Adet tatlı sivri biber 1-2 Adet havuç Bir miktar dolmalık fıstık ve kuş üzümü 1 Çorba kaşığı...
  4. Makarna Böreği Tarifi Resimli

Makarna Böreği Tarifi Resimli

Makarna Böreği Tarifi Resimli Merhaba kızlar daha önce yediniz mi bilmiyorum ama sizden makarna böreği tarifi istiyorum. resimli olursa makbule geçer
  5. Resimli Limonlu Fıstıklı Makarna yapılışı

Resimli Limonlu Fıstıklı Makarna yapılışı

Limonlu Fıstıklı Makarna nasıl yapılır Limonlu Fıstıklı Makarna hazırlanışı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda limonlu fıstıklı makarnanın tarifini sizlerle paylaşıyoruz, sizlerde limnlu ve fıstıklı makarna yemeğiyle bir güzel ziyafet çekiyorsunuz Melek'lerim :) Limonlu Fıstıklı Makarna malzemeleri 2 limon kabuğu, çok ince jülyen doğranmış 1/2 paket antep fıstığı, hafif...

Sayfayı Paylaş