gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Limonlu tuzlu ayran tarifi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım havalar inanılmaz sıcak limonlu tuzlu ayran süper gider diye düşünüyorum. Eskiden ninem yapardı bu limonlu tuzlu ayran tarifini nasıl yapıldığını biriniz bana anlatabilir mi lütfen.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız tarife BURAYA tıklayarak ulaşailirsiniz

afiyet olsun sevgiyle kalın

Limonlu tuzlu ayran tarifi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayran Çorbası tarifi nasıl yapılır

Ayran Çorbası tarifi nasıl yapılır

ayran çorbası nohutlu ayran çorbası tavuklu tavuklu çorbasi Ayran Çorbası Malzemeler 1 Su bardağı dolusu aşurelik buğday Yarım su bardağı nohut 1.5 Kilo yoğurt Kuru nane, tuz, pulbiber 2 Su bardağı su Hazırlanışı Buğday ve nohutu akşamdan ıslatın. Sabah sularını değiştirin ve yeni su ile ayrı ayrı haşlayın. Pişince sularını süzüp, soğumaya bırakın. Yoğurdu çırpma teli ile çırpın....
  2. Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye nasıl yapılır tarifi burada

Limonlu Kurabiye lımonlu kurabıye güzel limonlu kurabiye Surekli yeni yeni tarifler denemek isteyen biri olarak,bugun limonlu birseyler yapmak isterken nette dolastim durdum.. Karsima bu kurabiyeler cikti .. Denemekte fya var iye sizde deneyin isterim,goruslerinizi de yazarsaniz sevinirim..limnlu tatlilari seven biri olarak bir an once yapip denemek icin sabirsizlaniyorum dogrusu......
  3. Limonlu tuzlu ayran

Limonlu tuzlu ayran

limonlu tuzlu ayran, nasıl yapılır, tarifi, içine hangi malzemeler girir, limonlu tuzlu ayran hakkında bilgiler sıcak yaz günlerindee buzz gibi bir ayrana ne dersiniz melekler:D işte limonlu tuzlu ayran tarifi Malzemeler 1 adet limon rendesi 2 sb ayran 5 sb su Hazırlanışı Bütün malzemeleri bir kaba koyup mikserle çırpınız. soğuk servis yapınız
  4. Diyette Olanlar İçin Diyet Limonlu Muhallebi Nasıl Yapılır İşte Tarifi

Diyette Olanlar İçin Diyet Limonlu Muhallebi Nasıl Yapılır İşte Tarifi

diyet muhallebi diyet muhallebi tarifi Sevgili melekler, sıkı diyet listelerine uyum sağlamaya çalışılırken en çok zorlanılan konuların başında tatlı krizleri gelir. Normalde çok fazla tatlı düşkünü olmasanız bile diyet zamanı canınız sürekli tatlı çeker. Bu gibi durumlarda diyetisyeninize danışarak diyet tatlılar yapıp uygun ölçülerde tüketebilirsiniz. Bu yazımızda diyet muhallebi tarifi...
  5. Çilekli Limonlu Cheescake Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Çilekli Limonlu Cheescake Nasıl Yapılır Diyenlere İşte Tarifi

Çilekli Limonlu Cheesecake Tarifi Çilekli Limonlu Cheesecake Yapılışı Tatlı tarifleri bölümümüzde bu kez bir cheescake tarifi ile karşınızdayız melekler :) Çilek ve limonun eşsiz birleşiminden oluşan Çilekli Limonlu Cheesecake Tarifi şöyle ... :) Çilekli Limonlu Cheesecake Malzemeleri: 1 paket çilekli labne peyniri 1 paket sade labne peyniri 4 kaşık tereyağı eritilmiş 2 adet burçak...

Sayfayı Paylaş