gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Linet - Kalbimin Sahibi Sen (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Linet, linet albümü, linet kalbimin sahibi sen albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Linet 2011 Kalbimin Sahibi Sen albümü sizlerle melekler.

Sanatçi: Linet
    Albüm Adi: Kalbimin Sahibi Sen
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 2011
    Dosya Boyutu: 23.93 MB

Albümdeki Eserler 01. Sözümden Dönmem
    Söz: Linet, Seçkin Özer Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan
    02.Kalbimin Sahibi Sen
    Söz: Linet Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan
    03.Sürünüyorum
    Söz: Linet Müzik: Jordancho Vasilkoski (Ocko)
    04.Sözümden Dönmem (Cool Mix)
    Söz: Linet, Seçkin Özer Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan
    05.Kalbimin Sahibi Sen (Balkan Remix)
    06.Sürünüyorum (Club Mix)
    Söz: Linet Müzik: Jordancho Vasilkoski (Ocko)
    07.Kalbimin Sahibi Sen (Reggaeton Mix)

Linet - Kalbimin Sahibi Sen (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU 'PAYLAŞMAK İSTİYORUM' İSİMLİ ALBÜMÜ İLE BOZDU. 'Tartışmasız şu anda müzik dünyasının en iyi sesiyim!'... 11 şarkının yer aldığı albümde Orhan Gencebay ve Ferdi Tayfur'un klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Linet, Sezen Aksu şarkısı da yorumladı. 10 yıl aradan sonra iddialı olduğunu söyleyen Linet, 'Hiç taviz veremem. En iyi ses bende' diyerek iddiasını ortaya...
  2. Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

SANATÇI ADI: Linet ALBÜM ADI: Paylaşmak İstiyorum ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Kim Özler 02- Yüreğim 03- O Kim Oluyor 04- Çilekeş 05- Derbeder 06- Aşkı Paylaşmak İstiyorum 07- Aşk Ordusu 08- Can Bildim 09- İhanet 10- Aslan Gibi 11- Derbeder (Remix)
  3. Tuğba Özerk - Aklımda Sen Varsın (2011)

Tuğba Özerk - Aklımda Sen Varsın (2011)

tuğba özerk 2011 tuğba özerk, 2011, yeni albüm, aklımda sen varsın, şarkıları, tanıtımı, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Güzel popçu Tuğba Özerk'in yeni albümü Aklımda Sen Varsın'ın tanıtımını bu yazımızda bulabilirsiniz melekler İlan Aklımda Sen Varsın Çocuk Yapalım mı Mis Gibi Ciddi Ciddi Bir Varmış Bir Yokmuş Ahir Ömrüm Şeytanın Ortağı Gönlümün Sultanısın Şeytanın Ortağı (Remix)
  4. Ceza - Sen De Biraz Delisin 2011 yeni albüm

Ceza - Sen De Biraz Delisin 2011 yeni albüm

ceza yeni albüm 2011 Ceza, şarkıları, 2011, 2011 albüm, 2011 şarkıları, sen de biraz delisin ile ilgili bilgiler burada melekler Ceza'nın 2011 de tek şarkıdan oluşan albümü Sen De Biraz Delisin tüm müzik markette. Uzun zamandır suskunluğunu koruyan Ceza single albümüyle sesini duyuruyor. Single Albüm: 1- Ceza Sen De Biraz Delisin
  5. 2011 Amerikan Müzik Ödülleri Gecesi Ödüller Sahiplerini Buldu Melekler !

2011 Amerikan Müzik Ödülleri Gecesi Ödüller Sahiplerini Buldu Melekler !

2011 amerikan müzik ödülleri amerikan müzik ödülleri 2011 amerikan müzik ödülleri adayları ile ilgili bilgiler burada melekler. Dün gece yapılan görkemli bir törenle 2011 Amerikan müzik ödülleri ( 2011 American Music Awards) sahiplerini buldu melekler :) Amerika'nın Los Angeles şehrinde yapılan Amerikan müzik ödülleri 2011 töreninde en büyük ödül olarak bilinen yılın sanatçısı ödülü, Amerikan...

Sayfayı Paylaş