gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

SANATÇI ADI: Linet ALBÜM ADI: Paylaşmak İstiyorum

ALBÜM YILI: 2009

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Kim Özler
    02- Yüreğim
    03- O Kim Oluyor
    04- Çilekeş
    05- Derbeder
    06- Aşkı Paylaşmak İstiyorum
    07- Aşk Ordusu
    08- Can Bildim
    09- İhanet
    10- Aslan Gibi
    11- Derbeder (Remix)

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşmak

Paylaşmak

Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.
  2. Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU 'PAYLAŞMAK İSTİYORUM' İSİMLİ ALBÜMÜ İLE BOZDU. 'Tartışmasız şu anda müzik dünyasının en iyi sesiyim!'... 11 şarkının yer aldığı albümde Orhan Gencebay ve Ferdi Tayfur'un klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Linet, Sezen Aksu şarkısı da yorumladı. 10 yıl aradan sonra iddialı olduğunu söyleyen Linet, 'Hiç taviz veremem. En iyi ses bende' diyerek iddiasını ortaya...
  3. heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

eşimi paylaşmak eşimi paylaşmak istiyorum kocam beni istiyor karımı istiyorum karımı dün akşam bir siteden masterdan reiki uyumlama yani uzaktan enerji akışı yapılacaktı.bende katıldım kendi adımı ve eşimin adını yazdım.eşim başka şehirde bu arada onun haberi yok bundan gözlerinizi kapatıp konsantre olmaya çalışın dedi ben de öyle yaptım ama 25 dk falan o süre içinde eşimi kendimi ve daha...
  4. Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar melek arkadaşlarım. Konunun başlığını gören arkadaşların bazılarının hiç bakmayıp, hemen geçeceğini yada bir kısmının yönetime şikayet edip ( yönetimin tavrını bilmiyorum) engellenmemi siteyeceğini, bir kısmının ise olgunlukla karşılayacağını düşünüyorum. İlk önce kendimi tanıtayım.17 yaşında hormonal tedaviye başlamış, 21 yaşının sonunda cerrahi müdahale ile kadın ****** ***ına...

Sayfayı Paylaş