gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU 'PAYLAŞMAK İSTİYORUM' İSİMLİ ALBÜMÜ İLE BOZDU.
    'Tartışmasız şu anda müzik dünyasının en iyi sesiyim!'...
    11 şarkının yer aldığı albümde Orhan Gencebay ve Ferdi Tayfur'un klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Linet, Sezen Aksu şarkısı da yorumladı. 10 yıl aradan sonra iddialı olduğunu söyleyen Linet, 'Hiç taviz veremem. En iyi ses bende' diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Müzik dünyasının başarılı ismi Linet, on yıllık suskunluğunu bozdu. 'Paylaşmak İstiyorum' isimli albümünü çıkartan Linet, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Sezen Aksu, Hakan Altun, Murat Güneş, Bülent Özdemir gibi usta isimlerin şarkılarını seslendiriyor. Müzik direktörlüğünü Emirkan'ın yaptığı albüm için iddialı konuşan Linet, 'Ben tartışmasız son on yılın en iyi sesiyim. Çok güzel şarkı söylüyorum. Sahneye de çok yakışıyorum' diyor.

80'li yılların unutulmaz şarkıları Orhan Gencebay'ın 'Çilekeş' ve Ferdi Tayfur'un 'Derbeder' şarkısını seslendiren Linet, 'İki büyük ustayı albümümde buluşturdum. Bu benim için büyük bir onur. Bu albümün iki pırlantası bu şarkılar. Ve diğer bütün şarkılarım pırlanta değerinde' diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Albümün tüm masraflarını kendisi karşıladığını söyleyen Linet, ekonomik krizde büyük bir risk aldığını vurguluyor ve, 'Eğer yaptığınız iş doğruysa ekonomik kriz değil hiç bir engele tanımaz. Ben kendime, sesime ve şarkılarıma çok güveniyorum. O yüzden bu albümü kriz değil hiç bir şey engelleyemez' diyerek 'Paylaşmak İstiyorum' albümümün müzik dünyasında büyük bir açığı kapatacağını söylüyor.

Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşmak

Paylaşmak

Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.
  2. Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

SANATÇI ADI: Linet ALBÜM ADI: Paylaşmak İstiyorum ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Kim Özler 02- Yüreğim 03- O Kim Oluyor 04- Çilekeş 05- Derbeder 06- Aşkı Paylaşmak İstiyorum 07- Aşk Ordusu 08- Can Bildim 09- İhanet 10- Aslan Gibi 11- Derbeder (Remix)
  3. heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

eşimi paylaşmak eşimi paylaşmak istiyorum kocam beni istiyor karımı istiyorum karımı dün akşam bir siteden masterdan reiki uyumlama yani uzaktan enerji akışı yapılacaktı.bende katıldım kendi adımı ve eşimin adını yazdım.eşim başka şehirde bu arada onun haberi yok bundan gözlerinizi kapatıp konsantre olmaya çalışın dedi ben de öyle yaptım ama 25 dk falan o süre içinde eşimi kendimi ve daha...
  4. Simge "yeni çıktı" albümü

Simge "yeni çıktı" albümü

şarkıcı simge simge şarkıcı kimdir sarkici sanatçı simge, yeni çıktı, yeni çıktı albümü, hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada arkadaşlar. Yeni şarkıcı Simge'nin "Yeni Çıktı" albümü hakkında bir haber sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Gülşen ve Serdar Ortaç’a yaptığı vokallerle müzik dünyasına ısınma turları atan Simge, ilk albümünü çıkardı. Erdem Kınay, Gökhan şahin...

Sayfayı Paylaş