gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Linet'in Muhteşem Dönüşü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

linetin eski ve yeni hali linet eski hali linet kilolu linetin son [​IMG]
    ÜNLÜ SANATÇI LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU BOZDU. SESİ VE ŞARKILARI İLE HER ZAMAN BEĞENİLEN BİR SANATÇI OLAN LİNET ŞİMDİ GÖZE DE HİTAP EDİYOR. MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ İLE GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR.

10 yıl sonra yeniden...

En son albümünü 1999 yılında çıkartan Linet, dördüncü albümü için stüdyoya kapandı. Uzun süren sessizliğini muhteşem bir albüm ile bozmaya hazırlanan Linet, günün tüm saatini stüdyoda geçiriyor ve dillere dolanacak şarkıları üzerinde çalışıyor. Önce ki sene, Sezen Aksu’nun kendisi için yaptığı ‘Aslan Gibi’ şarkısının single ile müzik dünyasında yer alan Linet, “Bundan böyle bu kadar ara vermeyeceğim. Sokakta beni gören insanlar kızıyorlar. Neden bizi şarkılarından ve sesinden mahrum ediyorsun diye. Bundan böyle daha sık albüm yapacağım” diyor.

Yeni albüm öncesi fotoğrafçı Lara Sayılgan’a poz veren Linet, abartıdan uzak, sade görüntüsü ile görenleri şaşırtıyor. Muhteşem fiziği ve yüzünün güzelliği ile dikkat çeken Linet, “Zamanla insan kendini daha iyi tanıyor ve geliştiriyor. Ben de bu zamanı iyi kullanan insanlardan birisiyim. Bir de kadın 30 yaşından sonra kadınlığını daha çok hissediyor. Bende de öyle oldu. Şimdi sesimin güzelliğine fiziğimi de kattım. Çünkü sahne de görsellik çok önemli. Ben şarkıcıyım manken değilim diyenlere çok kızıyorum. Çünkü bizim işimiz bir bütün ve görselliği olan bir iş. O yüzden her sanatçının kendisine dikkat etmesi ve bakması gerekiyor” diyerek sanatçının bakımlı ve zayıf olması gerektiğini belirtiyor.

6 yabancı dil bilen ve İsrail’de 6 albüm yapan Linet, “Ben kendini geliştirmekten yanayım. 6 dil biliyorum ama biraz daha çalışıyorum. Öğrenmek istediğim ilgi duyduğum diller var” diyerek ilerde karma bir albüm yapabileceğinin sinyallerini veriyor. Müziğin evrensel bir dil olduğuna inandığını söyleyen Linet, çok kısa süre sonra yeni albümü ile müzik severler ile buluşacağını söyleyip “Müzik severler coşmaya hazır olsunlar. Şarkılarım ile çok güzel vakit geçirecekler” diyor.

Linet'in Muhteşem Dönüşü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü

Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü

Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü Bir dönem ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsuru olan duvar kâğıdı, tekrar geri dönüyor. Bu kez sıra dışı renkleri ve desen alternatifleriyle dikkat çeken duvar kâğıtları, boyanıp silinebiliyor. Dekorasyonda yepyeni bir dönem başladı. Son yılların en önemli trendleri arasında, özel tasarımlı kişiselleştirilebilir duvar kâğıtları yer alıyor....
  2. DaireLErinN dÖNÜşü

DaireLErinN dÖNÜşü

Eğer bu sayfada bir şeyler dönüyorsa-hemen evinize gidin. Paydos saati gelmiş. ( İyice bir bakın bakalım.. Aslında dönen bir şey yok :D:D
  3. dönüşüm muhteşem olurr

dönüşüm muhteşem olurr

merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. geri döndüm sizleri çok özlediiiim öncelıkle onu belirteyim özellikle canım kelebekımıı:) okul yenı basladı bende burdakı evıme gelınce ancak sızede öyle dönebildim.yenıden merhaba herkese her şeye.. şimdi her şeyi gözden geçirme zamanı:D

Sayfayı Paylaş