gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Linke yazı nasıl yazılır

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

mesela bir link eklemek istiyorum ama onun lınkn olarak degılde mesela beklenenbebis boyle yazılı olmasını ıstıyorum nsl olcak o?

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
  3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mart 2011
    $ul€ bunu beğendi.
  4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım bir dünya var ve onun üstünde sonsuz işareti var ordan link ekleniyor bi denem =)

Linke yazı nasıl yazılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özgeçmiş(CV) nasıl yazılır?

Özgeçmiş(CV) nasıl yazılır?

askerlik durumu ingilizce cv ingilizce cv askerlik durumu düz yazı özgeçmiş örnekleri düz yazı özgeçmiş Özgeçmiş (CV) Nasıl Yazılır? Özgeçmiş (CV) Nasıl Yazılır? Özgeçmiş yazmanın belli başlı kuralları olduğu doğrudur. Ancak unutulmamalıdır ki; ilişkili olunan kurum, görev yapılan seviye, yerel mi yoksa yabancı pazarlarda mı iş aranıyor oluşu söz konusu kurallara eklemeler...
  2. Örgüye yazı nasıl yazılır?

Örgüye yazı nasıl yazılır?

Eğer ördüğünüz örgü işlerine özel birşeyler yazıpta o kişiyi sevdiğinizi göstermek istiyorsanız işte tam size göre bir konu bu arkadaşlar çünkü ördüğünüz örgüye yazı yazma nasıl oluyor şimdi onu öğrenecek ve sevdiğiniz kişiye çok güzel bir jest yapacaksınız.:) Yada isterseniz bebeğinize ördüğünüz örgüye onla ilgili birşeyler de yazabilirsin:tik: Bakalım şimdi örgüye nasıl yazı yazılıyormuş...
  3. Örgüye Nasıl Yazı Yazılır?

Örgüye Nasıl Yazı Yazılır?

Örgülerinize yazı yazmak istiyorsunuz ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız üzülmeyin Pasika imdadınıza yetişti :dil: Buyrun size örgüye nasıl yazı yazılır resimli anlatımla :tik:
  4. Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır acaba bu konuda bana acil olarak gerekli bilgileri verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  5. Arapça Besmele Nasıl Yazılır

Arapça Besmele Nasıl Yazılır

Arapça Besmele Nasıl Yazılır arkadaşlar arapçadan besmele yazmayı öğrenmek istiyorum sizden bunun için yardım ve örnek bekliyorum.

Sayfayı Paylaş