gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lisan

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Dil, Dilbilgisi.Rüyada anlamadigi bir dille konustugunu gören, yabanci bir ülkede yalniz basina kalir. Veya yabanci kimselerle birlikte bir seyahate çikar. Baska bir yabanci memlekette olup kendi dilinden anlayan kimselerin olmadigini ve bu yüzden derdini anlatamadigini görmek, çaresi olmayan bir hastaliga yakalanacagina, doktorlarin kendisine gerekli ilaci veremedikleri için hastaliginin geçmeyecegine delalet eder.

Lisan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkılan mona lisa

sıkılan mona lisa

mona lisa otur otur sıkılır demi ya sıkılırsa ne yapar acaba? :hhh::hhh:
  2. Lisan ağırlığı

Lisan ağırlığı

Rüyada medh ve zemmetmekten lisaninin aciz kaldigini gören kimsenin, mahkemesi varsa, delil getirmekten aciz kalir ve düsmani tarafindan maglup edilir. Eger mahkemesi yoksa, fakirlikten dolayi halka yük olarak kendisi de yetim kalir
  3. Bir Lisan… Binlerce insan…

Bir Lisan… Binlerce insan…

Dil bilmek dünyalıların en önemli önceliklerinden biri. Yabancı bir dili anadiliniz gibi konuşabilmeniz günümüz iş dünyasında artık bir gereklilik. İş ilanlarında en çok karşılaşacağınız satır, en az bir dili mükemmel konuşmanız ve yazmanız olacaktır. Bizim eğitim sistemimizde yabancı dil konusu hala istenen noktaya oturmuş değil. Kolejlerden ve anadolu liselerinden mezun olanlar, üstüne...
  4. Yeni Lisan Hareketi Nedir

Yeni Lisan Hareketi Nedir

Yeni Lisan Hareketi Nedir ? Merhaba millet acaba Yeni Lisan Hareketi Nedir bu konuda bilgisi olanları bekliyorum
  5. şiddet gören mona lisa

şiddet gören mona lisa

son günlerde kadına şiddet olayını kamouyana duyurmak için çeşitli çalışmalar yapıldı.son olarak bir ressam dayak yiyen monalisa resmetmiş.haberin detayını aşağıda okuyalım. Mersin'de Ramazan Kocakaya ve Neşat Ceylan, kadına şiddete dikkat çekmek için Mona Lisa tablosunu canlı model kullanarak canlandırdı. Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde ressamlar Ramazan Kocakaya ve Neşat Ceylan...

Sayfayı Paylaş