gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Lisans

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir üniversitede lisansta bulundugunuzu görmek, isinizde basarili olmak için çok fazla etüt yaptiginiza ve konunuza ait bir çok tecrübeler geçirerek kitaplari incelediginize delalet eder

Lisans konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisans Düzeyinde Meslekler

Lisans Düzeyinde Meslekler

ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ Programın Amacı: Astronomi ve uzay bilimleri programının amacı, evrendeki maddelerin (güneş, yıldızlar, galaksiler , samanyolu ,vb.) niteliklerini, niceliklerini, hareketlerini ve konumlarını inceleyecek elemanları yetiştirmektir. Programda Okutulan Belli Başlı Dersler:Fen fakültelerine bağlı astronomi ve uzay bilimleri programda eğitim süresi 4 yıldır. Bu süre...
  2. Marka Lisans Sözleşmesi

Marka Lisans Sözleşmesi

lisans sözleşmesi nedir Av. Bülent Durmuş 1. Marka Lisansına Genel Bir Bakış Lisans sözcüğü Latince’de “licet” teriminden kaynaklanmakla “izinli”, “müsade edilmiş” anlamı taşımaktadır. Markaların simgeledikleri mal ve hizmetlerin ticareti açısından marka yaratmanın ve yaratılan markaların daha fazla tanınması için büyük yatırımlar gerektirmektedir. Bu maliyetler dolayısıyla marka...
  3. Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri 2012

Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri 2012

Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri 2012 Merhaba arkadaşlar Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri ne zaman bu konuda bilgi bekliyorum sizden
  4. 2012 Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri

2012 Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri

Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri 2012 2012 Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda 2012 Yüksek lisans başvuru tarihleri hakkında ki bilgilere yer veriyoruz ve konuya dair merak ettiklerinizi paylaşıyoruz. Yüksek lisans başvuruları sene içerisinde Güz ve Bahar dönemlerinde olmak üzere iki defa yapılmaktadır: Başvuru tarihleri okula göre çok farklılık...
  5. antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim

antrenör lisans kurslarına nasıl başvurabilirim

Selamlar arkadaşlar,nette araştırdım ama istediğim gibi bilgi bulamadım.Antrenör lisans kursları varmış ve ben katılmak istiyorum.Bilginiz varmı bu konuda ?

Sayfayı Paylaş