gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lise boyunca bu derslerden kalmıştım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lise1 de benim 4 tane dersim (fizik,matematik,geometri,dil anlatım) bu derslerden kalmıştım ortalamam 2.50 olduğu için ve dil anlatım dersimi sınavda verdiğim için geçtim, bu dersler benim sorumluluğumda olmuyor değil mi ? vede lise boyunca en fazla kaç tane dersten zayıf getirmem gerekiyor, çünki ben 10, 11, 12. sınıflardada matematik ve geometri 1 gelceğini biliyorum ortalamayla geçsem hep o dersler benim sorumluluğumda olur mu yinede ?

lise boyunca bu derslerden kalmıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Hayattan Aldığınız En Büyük Ders

Bu Hayattan Aldığınız En Büyük Ders

Bu hayattan aldığınız en büyük ders nedir melekler?
  2. Liste

Liste

Rüyada liste önemli insanlar, olaylar olarak yorumlanır. Listedeki yazılar okunuyorsa onlara göre yorumlanır.
  3. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  4. Bu Böcek Boyunun 100 katı sıçrayabiliyor

Bu Böcek Boyunun 100 katı sıçrayabiliyor

İngiliz bilim adamları, dünyanın en güçlü sıçrama özelliğine sahip yaratığının sırrını çözmeyi başardı. İngiltere'nin Cambridge Üniversitesi'nden araştırmacılar, kendi boyunun 100 katından fazla olan 70 cm yüksekliğe sıçrayabilen salya böceğinin (Spitlle bug) yay gibi iskelet yapısı ve bir anda ağırlığının 400 katı enerjiyi açığa çıkarma özelliği sayesinde böylesine zıplayabilme...

Sayfayı Paylaş