gebe
  1. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lise öğretmeni

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında kazandibii tarafından paylaşıldı.

bende sizlerle okul anımı paylaşmak istiyorum fizik hocamız vardı yakışıklıydı bende ona aşıkdım ve oda bunu biliyordu bana bu işin olmayacağını söledi çok üzülmüştüm ama halada benimle konuşuyordu umut veriyordu anlıyordum.bu fizik hocası bizim derse girmiyo diğer sınıfların hoocasıydı beni kaç kere kendi dersine aldı aynı booydaydık yaşımızda birbirne yakındı ben koridorda onun nöbet gününü iple çekiyordum bizim sınıfın koridorunda görevli oluyordu beraber konuşurduk çok ilgileniyordu tabi olmadı olamamlıydı oda biliyordu olmıycağını

2. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım benim siz nasıl aynı yaşta oluyorsunuz onu anlamadım? çünkü liseden sonra en az 4 yıl okul okuyorsun öğretmen olmak için

3. kazandibii

kazandibii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aramızada yakın yaş farrkı olduğu için öle yazdım hayatım oda gençti anlıycan

lise öğretmeni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir lise öğretmenin acı dolu mektubu

Bir lise öğretmenin acı dolu mektubu

enses hikayeler enses hikaye öğretmen öğrenci aşk hikayeleri acı dolu hikayeler acı dolu aşk hikayeleri İstanbul’da bir lisede öğretmenlik yapıyorum. Çalıştığım okul, çoğunluğu Anadolu’nun en ücra köylerinden gelip yerleşen (yerleşemeyen) insanların oturduğu bir çevrede. Etrafımız gecekondu mahalleri. Gecekondu olmayan yerlerde de derme çatma binalar var. İstanbul’un pek çok yerinde artik...
  2. Öğretmenim

Öğretmenim

Öğretmenim Melek yarı ağlamaklı bir halde ingilizce öğretmenini dinlemeye çalışıyordu.Aklı başka yerdeydi.Tek amacı okuyup hemşire yada öğretmen olmaktı.İdealist bir kişiliği vardı.Okul bittiğinde zor şartlarda olsa bile doğuda görev yapmak istiyordu.Orada olanlara yardım edebilme fikri bile onu mutlu ediyordu. Babası öleli 2 ay olmuştu.Ailesi ekonomik zorluk içerisindeydi.Bir erkek...
  3. Liste

Liste

Rüyada liste önemli insanlar, olaylar olarak yorumlanır. Listedeki yazılar okunuyorsa onlara göre yorumlanır.
  4. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  5. Öğretmenim!!!

Öğretmenim!!!

Ah biz var ya biz topluma kızarız etiket yapıştırmayın diye. oysa ilk etiketlerini biz yapıştırırız yaramaz öğrenci tembel öğrenci vs vs ... BENİ KABA DAVRANIŞLARIMDAN DOLAYI SEVMİYORSANIZ, GÖRGÜ KURALLARINI ÖĞRENEBİLİRİM. PİS OLDUĞUM İÇİN BENİMLE İLGİLENMİYORSANIZ, TEMİZLENEBİLİRİM. BİLGİSİZLİĞİMDEN DOLAYI BENİ SUÇLUYORSANIZ, BUNUDA GİDEREBİLİRİM. AMA, BENİ MEVCUT YETENEKLERİMDEN...

Sayfayı Paylaş