gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lise Saçları 2012 Modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lise saçları lise saç modelleri 2012
    Eskiden okula giderken -lise dahil- kız öğrenciler ya saçlarını kısa kestirmek ya da örmek zorundaydı melekler :) Ancak şimdi zaman değişti. Artık öğrenciler daha rahat kıyafetler ve saçlarla okula gidebiliyorlar. Ama biz at kuyruğu saç modelleri yapmanın öğrencileri bıktırdığını düşündük ve kolayca uygulayabilecekleri lise saç modelleri dosyamızı oluşturduk. Aşağıda paylaşacağımız bu dosyada birbirinden zarif ve şık saç modelleri var. Umarız beğenirsiniz :tik:

Lise Saçları 2012 Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Kısa Saç Modelleri

2012 Kısa Saç Modelleri

Merhaba arkadaşlar sizden 2012 Kısa Saç Modelleri rica ediyorum beğendiğiniz kısa saç modeli ya da modelleri var ise lütfen bana önerilerde bulunun. şimdiden tşkler hanımlar
  2. 2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri

2012 Küt Saç Modelleri paylaşırsanız çok sevinirim. Kardeşim Ece'nin saçları çok uzun ve çok seyrek saçlarını küt kestireceğiz ama küt modeli görmek istiyor :)
  3. 2012 Yaz Saç Modelleri

2012 Yaz Saç Modelleri

2012 Yaz Saç Modelleri bu sene ne modellerde merak ediyorum saçlarımı kestirecem bana mümkünse yılın saç modellerini sunarsanız şeklini buradan belirleyebilirim :)
  4. Yaz Saç Modelleri 2012

Yaz Saç Modelleri 2012

2012 Yaz Saç Modelleri Yaz Saç Modelleri 2012 Merhaba SEvgili Melek'ler bu yaz saçlarının şeklini ya da rengini değiştirmek isteyen tüm hanımlar için, 2012 yaz saç modellerini paylaşıma açıyoruz.
  5. 2014/2015 Okul Saç Modelleri (Lise)

2014/2015 Okul Saç Modelleri (Lise)

okul saç modelleri, okul saç modelleri 2015, lise saç modelleri, örgülü öğrenci saç modelleri, öğrenci saç modelleri, genç kız saç modelleri 2014/2015 Eğitim ve öğretim yılı geçtiğimiz günlerde açıldı. Yaz tatilin bitmesi ile birlikte binlerce öğrenci okul yolunu tutarakeğitimlerine kaldıkları yerden devam etmeye başladılar. Okula gidenler için en sıkıntılı detaylardan biride saçlar için şekil...

Sayfayı Paylaş