gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Liselerin Yeni Haftalık Ders Çizelgesinde ki Değişiklikler 2013

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

liselerin haftalık ders çizelgesi liselerin haftalık ders çizelgesi 2013

Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı liselerin haftalık ders çizelgelerinde yapılan değişikliklerle ilgili kararları yayınladı. Bakan Ömer Dinçer tarafından yapılan liselerin haftalık ders çizelgesi ile ilgili duyuru şöyle...

Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgelerinde Yapılan Değişikliklere İlişkin Kurul Kararı yayımlandı.

Ortaöğretim Kurumları Haftalık Ders Çizelgelerinde Yapılan Değişiklikler ve İlişkin Kurul Kararı şöyle

T.C.
    MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı

SAYI: 124 TARİH: 14.08.2012 KONU: Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları

ÖNCEKİ KARARIN Haftalık Ders Çizelgelerinde Değişiklik Yapılması
    SAYI: 76 TARİH: 20.07.2010

Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün 30.07.2012/19150, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğünün 01.08.2012/6073, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün 03.08.2012/1699 tarih ve sayılı yazıları üzerine Kurulumuzda görüşülen Genel Lise, Anadolu Lisesi, Hazırlık Sınıfı Bulunan Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, Anadolu Öğretmen Lisesi, Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi haftalık ders çizelgelerinin 9. sınıfına ait seçmeli ya da diğer seçmeli ders saati sayıları ile 2. grup seçmeli dersler listesinde, 2012-2013 Öğretim Yılından itibaren uygulanmak üzere ekli örneğine göre değişiklik yapılması kararlaştırıldı.

Ömer DİNÇER
    Millî Eğitim Bakanı

Liselerin Yeni Haftalık Ders Çizelgesinde ki Değişiklikler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizde ki değişiklikler

bebeğinizde ki değişiklikler

İLK HAFTALAR EMBRİYO SIVI DOLU BİR KESENİN İÇİNDE YÜZER.SİNİR SİSTEMİ ,AĞIZ VE ÇENE OLUŞMAYA BAŞLAMIŞTIR.KAN DAMARLARI OLUŞMAYA BAŞLAMIŞTIR.KOL VE BACAK OLARAKDÖRT KABARCIK BELİRMİŞTİR.EMBRİYO ŞİMDİBİR ELMA ÇEKİRDEĞİ KADARDIR 3.HAFTA Hamileliğin üçüncü haftasında bedeninizde herhangi bir değişiklik hissetmezsiniz. Çünkü bunun için henüz çok erken! Zaten bu dönemde çok az kadın hamile...
  2. Meslek liselerinde Çince seçmeli ders olarak okutulacak

Meslek liselerinde Çince seçmeli ders olarak okutulacak

Bakan Hüseyin Çelik, meslek liselerinde Çince'nin seçmeli ders olarak okutulacağını belirtti. Çelik, ''Enerji Verimliliği'' protokol töreni öncesinde gazetecilerin sorusunu yanıtladı. ''Liselerde Çince seçmeli dersi konusunun'' sorulması üzerine Çelik, ''Uygulamaya bu sene kesin başlanacak. Öğretmenler temin edildi, müfredatı hazırlandı, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'ndan geçti. Hangi...
  3. Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

Türkiye'de ki En İyi Anadolu Liseleri Listesi

türkiyede ki en iyi anadolu liseleri türkiyede ki en iyi anadolu liseleri 2012 Türkiye'de bulunan Anadolu Liseleri sıralamasında yüksek puanları, üst düzey eğitim kadrosu ve kalitesiyle öne çıkan en iyi anadolu liseleri listesini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) İstanbul’un En İyi Anadolu Liseleri Galatasaray Lisesi İstanbul Lisesi (İstanbul Erkek Lisesi) Kabataş Erkek lisesi...
  4. Karnelerde Değişiklikler Yapıldı 2013

Karnelerde Değişiklikler Yapıldı 2013

Bu konu; Karnelerde Değişiklikler 2013 haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Şubat tatiline girmemize az bir zaman kala, MEB yaptığı bir duyuruyla karnelerdeki değişikliklerden bahsetti. Eskiden beri tek tip olarak basılan karneler, artık ilk ve ortaöğretim olmak üzere iki tip olarak basılacak. İşte haberin detayları... Daha önce karnelerde yer almayan İstiklal Marşı...
  5. 2014 Yeni Ehliyetlerdeki Değişiklikler!

2014 Yeni Ehliyetlerdeki Değişiklikler!

yeni ehliyet, 2014 yeni ehliyet, ehliyetlerdeki değişiklikler Sevgili melekler, yapılan yeni düzenlemelere göre ehliyetlerin şekli de, alınış ve kullanım şartları da değişiyor. Buna göre AB ile uyumlu hale getirilmeye çalışılan 2014 yeni ehliyet düzenlemesi yasa tasarısında yer alan değişiklikler şöyle sıralanıyor... İçişleri Bakanlığı ‘Karayolları Trafik Yönetmeliği’ önemli...

Sayfayı Paylaş