gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Liseli kızı ölüme götüren şüphe

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

'Pisi pisine ölmek' derler ya aynen öyle. Lise son sınıf öğrencisi Huriye'nin kaldığı evde talihsiz bir olay yaşandı. Denizli'de pisi pisine ölüm. Lise son sınıf öğrencisi Huriye Çaput (17) 6 ay önce 5 üniversite öğrencisi ile aynı evde yaşamaya başladı. Bir hafta önce, ev arkadaşı Y.Ş.'nin yeni aldığı laptop kayboldu.

Diğer kızlar Huriye'den şüphelendi. Huriye ne kadar çabalasa da bilgisayarı çalmadığına kimseyi inandıramadı. Dün sabah Huriye ile Y.Ş. yeniden tartıştı.
    Bu esnada kapı çaldı. Y.Ş., kapıyı açtığında bilgisayarın bırakıldığını gördü. Ancak, Huriye, çoktan balkona çıkmıştı. Genç kız bilgisayarın geldiğini bile göremeden kendini 7 kattan aşağı bıraktı.

Huriye Çaput, hastanede yaşamını yitirdi. Öğretmenleri, olaydan büyük üzüntü duyarak 'Çok başarılıydı. Burada cemaat evinde kalıyordu' dedi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor

Liseli kızı ölüme götüren şüphe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Liselilerin parkta ölüm randevusu

Liselilerin parkta ölüm randevusu

Kız arkadaşının başka bir erkekle birlikte olduğunu öğrenen 18 yaşındaki genç, boğazı kesilerek öldürüldü. Kendisi okulu bıraktıktan sonra kız arkadaşının başka bir erkekle birlikte olduğunu öğrenen 18 yaşındaki Şehvaz Akan çılgına döndü. Kız arkadaşını ve birlikte olduğu kişiyi konuşmak için Maçka Demokrasi Parkı'na çağırdı. Ancak Demokrasi Parkı'ndaki 'konuşma' buluşmasına her iki tarafta...
  2. Türkler'i Ölüme Götüren Sözler

Türkler'i Ölüme Götüren Sözler

Biz Türkler bazen çok meraklıyızdır herşeye, yardımlaşmayı sevdiğimizden midir, yoksa merak mıdır bilinmez herşeye el atmak isteriz. İşte size bunlardan bazı örnekler. Osman koş arka mahallede gavga varımış! Sen ne diyon, seninki de bişey mi ben sigaraya 4 yaşımda başladım Var mısınız gene bu gece 4 kasa bira içelim? Bak bu virajı 150'ynen dönecem şimdi! Ne oldu bilader bi sorun mu...
  3. liseli kız

liseli kız

Liseli kız liseli kız Yavaş yavaş tırmanıyordu merdivenleri birazdan dönüp sınıfa girecekti. Anlamsız bir güne başlayacaktı. Karşıdan bir süre seyretti liseli kız. Sınıf aynı sınıf,sıralar aynı sıralardı.Bir kaç gün canlandı gözünün önünde. Her zamanki gibi camdan bakıyordu. okul kapısından sevgilisinin girmesini bekliyordu liseli kız.Ders boyunca okul kapısına baktı. Ne olmuştu,neden...
  4. Liseli kızlara etek yasağı!

Liseli kızlara etek yasağı!

liseli liseli kızlar etek etek artı kısa Yeni bir eğitim öğretim yılı henüz başladı.Liseli kızlar için kıyafet kısıtlaması getirilerek kız öğrencilerin etek giymesi yasaklanarak sadece pantolon giymesine dair yeni bir kıyafet zorunluluğu getirildi. Bu haberi sizler benim gibi ilk kez duyuyor olabilirsiniz.Yada duyanlar ve uygulamaya geçenlerde vardır.Aslında etek mi pantolon mu olayında...
  5. Liseli Kızların Bıçaklı Kavgası!!!

Liseli Kızların Bıçaklı Kavgası!!!

Rize'de lise öğrencisi kızlar arasında bıçaklı kavga çıktı. Rize’de lise öğrencisi genç kızlar arasında çıkan bıçaklı kavgada 2 öğrenci bıçakla yaralandı. Olay bugün Rize İl Halk Kütüphanesi'nin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir grup Rize Kız Meslek Lisesi öğrencisi ile Rize Tevfik İleri Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi S.K. (16) arasında tartışma yaşandı. Tartışmada...

Sayfayı Paylaş