LiseLi KızLar :) :) (mutlaka bakın :p =)

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çoraplı liseli kızlar külotlu çoraplı kızlar liseli külotlu çorap çorap Liseli kızlar

Liseli kızlar kafa ve görünüş açısından 3 e ayrıLır :

1- İnekLer:

- gömlekleri her zaman eteklerinin içinde ve yakalarına kadar bağlıdır.
    - o sıcakta kurdeşen dökselerde sırf kurallara uymak için yaz- kış süeter giyerler.
    - derse aktif olarak katılan ilk ve tek öğrenci grubudur.
    - etek boyları bilekten göğüs altına kadar dewam etmektedir.
    - 1de sözde merdivenlerden çıkarken içleri görünmesin diye desenli tayt giyerler.
    - %90 ı telli olmakla beraber %100 ü makyaja karşıdırlar.
    - okul hayatları boyunca pamuklu külotlu çorap giyerler ağda yapmadıkları için bacaklarını hiç insanoğlu görmez.
    - evlenmeden önce kaş, bıyık aldırmak gbi adetleri yoktur , genellikle okul çevresinde erkeklerden etekleri vasıtasıyla ayırt edilirler.
    - saçları 2yandan örülü ve jölesizdir.
    - en sewdikleri yer sınıf en çok yaptıkları şeyde test çözmektir.
    - bakire doğar bakire ölürler.
    - erkeklerden nefret etmek başlıca kuralları , gayet tezat bi şekilde evlilik hayalleri kurmakta en büyük uğraşlarıdır.

2- cixLer:

- her zaman tommy , ralp lauren , lacoste gbi markalı gömleklerin en büyük armalılarını tercih ederler.
    - gömlek hep dışarıda ,kollar kıvrık ve yakaları kalkıktırlar.
    - içlerine renkli ve marka yazılı t-shirtler giymek onlar için çok önemlidir.
    - ay geçen hafta polodan şını aldım ay x cafede böle olduuu..gibi cümleler hayat felsefeleridir.
    - oha falan oldum , oldu gözlerim doldunun patenti onlara aittir.
    - saçları her daim fönlüdür ve parlak kelebekli tokalar takarlar.
    - her zaman peşlerinde koşan ''alp , mert ,cenk , yiğit '' adında heriflerden bahsederler ama öle herifler hiç olmamıştır..
    - aslında ineklerden daha abazadırlar , bu yüzden her hafta sevgili aramak içim o cafe senin bu sinema benim gezerler..
    - okulda dersleri asmak , kantinde takılmak , basket takımının maçlarını izleyip ağızlarının sularını akıtmak genellikle yaptıkları şeylerdir.
    - rimel ve allık vazgeçilmezleri olsada ''doğal göründüklerini'' söylerler.O da yalandır..
    - sonsuza dek özenti olarak yaşayıp öyle ölürler..

3- piLiçLer :

- önünüzden geçtiğinde kafanızı 1kaç kere daha çevirip bakacağınız gruba mensup kişilerdir.
    - tabiri caizse taş gibi olup okulun erkekleri tarafından tapılasıya sewilirler.
    - eteklerinin beli düşük ve boyu dizden 20-25 cm yukarıda olmak suretiyle maxi mini lise eteğini sadece onlar giyer..
    - okulda içe t-shirt giymek zorunlu olsada bu ablalar içlerine hiç1şey giymeden gelip sutyenlerini tüm okula teşhir ederler.
    - hatta bazen sutyende giymezler..
    - kimiside işi o kadar abartırki içine siyah kırmızı ve bilare renklerde sutyenler giyip ''ay beyaz sutyenim yıkanıyodudaaaa'' diye yaygara yaparlar.
    - gömlekleri tabki dar ve göğüs altına kadar açıktır.
    - daha çok frikik vermek için yaz kış soket çorap giyerler.
    illede uzun çorap giyinmek gerekirse jartiyerlerini çeker ve ders esnasında 2-3 öpücükle kandırdığı bi veletten aldığı 6600 la bacaklarının fotosonu çeker
    - dersin sözlük anlamını bilmez her gününü başka bi erkekler geçirirler..
    - favori mekanları en lüx arabaların ön koltukları , erkekler tuvaleti ve gece klüpleridir.
    - alkole ve sigaraya genç yaşta başlarlar..tabi bunlar diğer başlangıçlarının yanında bir hiçtir..
    - onlarla olabilen erkekler kendilerini çok şanslı hissederler esas şans kıçlarına tekmeyi yiyince oluşacaktır..çünkü piliçler birbirlerinin artıklarını sewerler..
    - genellikle abazaların önünden geçerken ''ah bi rüzgar essede şu etek açılsa'' cümlesini yaklaşık 30-40 genç içinden geçirir ama merak edilcek bi durum yoktur , bu ablalar kırmızı veya leopar desenli tangalarını göstermek için mutlaka bir çare bulurlar.[​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: LiseLi KızLar :) :) (mutlaka bakın :p =)
    valla ben hangisine uyuyorum çözemedim kafam karıstı hepsindende bir parca var bende karısık paylasım için tskler...:hhh::hhh:

3. mustafa

mustafa Forum Okuru

ben 10. sınıfa gidiom yazın ince kışında kalın külotlu çorap giyom altıma sıcak tutuo

4. yarennnnnnn

yarennnnnnn Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben ne o kadar inek ne o kadar uçuktum ortaya karışık desem:zonked:

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

6. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

7. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    değişik tipler var :)

8. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aneeemmmm bende cixler arasında yer alandımmm:D bak eskı gunlerım geldi aklımaaa

LiseLi KızLar :) :) (mutlaka bakın :p =) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. merdiven inmeyi sevmiyorsanız buna mutlaka bakın:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bunu mutlaka okuyun

Bir ziyaretçimizin gönderdiği hikaye: Mesaj: "Tüketici hakları konusunda Müşteri her zaman haklı mı? sorusunu irdelerken çeşitli çlkelerdeki mahkemelik olayları arastırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek... WordPerfect (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayarı -elektrikli- daktilo gibi yapan bir programın yapımcısı)... Bu şirketin müşteriye yardım hattında banda alınmış...
  3. liseli kız

Liseli kız liseli kız Yavaş yavaş tırmanıyordu merdivenleri birazdan dönüp sınıfa girecekti. Anlamsız bir güne başlayacaktı. Karşıdan bir süre seyretti liseli kız. Sınıf aynı sınıf,sıralar aynı sıralardı.Bir kaç gün canlandı gözünün önünde. Her zamanki gibi camdan bakıyordu. okul kapısından sevgilisinin girmesini bekliyordu liseli kız.Ders boyunca okul kapısına baktı. Ne olmuştu,neden...
  4. Liseli kızlara etek yasağı!

liseli liseli kızlar etek etek artı kısa Yeni bir eğitim öğretim yılı henüz başladı.Liseli kızlar için kıyafet kısıtlaması getirilerek kız öğrencilerin etek giymesi yasaklanarak sadece pantolon giymesine dair yeni bir kıyafet zorunluluğu getirildi. Bu haberi sizler benim gibi ilk kez duyuyor olabilirsiniz.Yada duyanlar ve uygulamaya geçenlerde vardır.Aslında etek mi pantolon mu olayında...
  5. Liseli Kızların Bıçaklı Kavgası!!!

Rize'de lise öğrencisi kızlar arasında bıçaklı kavga çıktı. Rize’de lise öğrencisi genç kızlar arasında çıkan bıçaklı kavgada 2 öğrenci bıçakla yaralandı. Olay bugün Rize İl Halk Kütüphanesi'nin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir grup Rize Kız Meslek Lisesi öğrencisi ile Rize Tevfik İleri Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi S.K. (16) arasında tartışma yaşandı. Tartışmada...

Sayfayı Paylaş