gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

liste dolu hatası

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Açıklama Msn Kişi Listeniz 600 Kişiyi Geçtikten sonra (Tahminen 600 Kişi) Biri Sizi Eklediğinde Veya Siz Bir Kişi Eklemek istediğinizde "Kişi Lİsteniz Dolu Lütfen Bir Kişi Silin Ve Tekrar Deneyin" Diye Bir Uyarı Mesajı Alırsınız Kişi Listenizi Önce Biraz Temizlersiniz Ve Tekrar Birini Eklemeyi Denersiniz Yine Aynı Hata ile Karşılaşırsınız.Bu Sefer Herkezi Silersiniz Kişi Listenizde Kimse Kalmaz Ve Kişi Eklemeyi Denersiniz Yine Kişi Listeniz Dolu Hatası Verir.. Siz Kafayı Yersiniz Messenger'a Küfretmeye başlarsınız. Msn 'i Kapatır Pc'ye res Çekersiniz Hatta Cafeye Gidersiniz ama NAFİLE Listenize Kimseyi Ekleyemezsiniz.

Peki Neden Böyle Oluyor ?

Çünki Messenger'da biri sizi eklediğinde hotmail hesabınızdaki Kişiler(Contacts) bölümünede otomatik olarak eklenmiş oluyor.Ve siz messenger'dan kişi sildiğinizde o kişiyi sadece kişi listenizden silmiş olursunuz hotmail hesabınıza baktığınızda o kişinin hala orda durduğunu görürsünüz.

Çözümü

Mail adresimize www.hotmail.com adresinden giriş yapıyorsunuz ve yukarıda Posta Kişiler Vb Vb Sekmeler çıkıyor Kişiler Bölümüne Giriyorsunuz ve messenger da sildiğiniz kişilerin orda olduğunu farkediyorsunuz silmek istediğiniz kişinin yanındaki kutucuğu işaretli hale getirip SİL diyorsunuz ve Messenger'a İstediğiniz Gibi Kişi Ekleyebiliyorsunuz.

Not: Kişi Sileceğiniz Zaman Messenger'dan Değil Hesabınıza Giriş Yapıp Silin Aksi Halde Kişiler Silinmiş Sayılmaz sadece siz Öyle Zannedersiniz Ayrıca Hesabınıza Giriş Yapıp Sildiğinizde Otomatik Olarak Messenger'danda Silinmektedir.Bu Döküman Ufak Alıntılar Yapılarak Tarafımdan Hazırlanmıştır.

liste dolu hatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir lise öğretmenin acı dolu mektubu

Bir lise öğretmenin acı dolu mektubu

enses hikayeler enses hikaye öğretmen öğrenci aşk hikayeleri acı dolu hikayeler acı dolu aşk hikayeleri İstanbul’da bir lisede öğretmenlik yapıyorum. Çalıştığım okul, çoğunluğu Anadolu’nun en ücra köylerinden gelip yerleşen (yerleşemeyen) insanların oturduğu bir çevrede. Etrafımız gecekondu mahalleri. Gecekondu olmayan yerlerde de derme çatma binalar var. İstanbul’un pek çok yerinde artik...
  2. Liste

Liste

Rüyada liste önemli insanlar, olaylar olarak yorumlanır. Listedeki yazılar okunuyorsa onlara göre yorumlanır.
  3. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  4. Msn kişi listeniz doluysa

Msn kişi listeniz doluysa

Arkadaşlar bu msn listesi kabarık olanlar içindir!! Msn Kişi Listeniz 600 Kişiyi Geçtikden Sonra Kişi Eklemek İstediginizde “Kişi Lİsteniz Dolu Lütfen Bir Kişi Silin Ve Tekrar Deneyin” Diye Bi Uyarı Verir.. Kişi Listenizi Önce Biraz Temizlersiniz Ve Tekrar Bİrini Eklemeyi Denersiniz Yİne Aynı Hata İle Karşılaşırsınız.. Bu Sefer Herkezi Silersiniz Listenizde Kimse Kalmaz Yine Birini Eklemeyi...
  5. Düz lise

Düz lise

Arkadaslar lutfen bana yardim edin en buyuk sorunum düz liseye gidecek olmam:( okuyamam ben düz lisede ne yapmalıyım lutfen bana yardimci olun:;(

Sayfayı Paylaş