gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Liste

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada liste önemli insanlar, olaylar olarak yorumlanır. Listedeki yazılar okunuyorsa onlara göre yorumlanır.

Liste konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lise

Lise

Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada lisede okuduğunu gören kimsenin sabırlı ve gayretli olursa çok başarılı olacağına işaret eder. Rüyada bir lise görmek, hem iş hayatınızda hem de sosyal yaşamınızda yükseleceğiniz anlamına gelir. Aşk hayatınızda da birtakım güzellikler yaşayacaksınız. Kişi liseyi bitirmiş ise değerli...
  2. lise öğretmeni

lise öğretmeni

bende sizlerle okul anımı paylaşmak istiyorum fizik hocamız vardı yakışıklıydı bende ona aşıkdım ve oda bunu biliyordu bana bu işin olmayacağını söledi çok üzülmüştüm ama halada benimle konuşuyordu umut veriyordu anlıyordum.bu fizik hocası bizim derse girmiyo diğer sınıfların hoocasıydı beni kaç kere kendi dersine aldı aynı booydaydık yaşımızda birbirne yakındı ben koridorda onun nöbet gününü...
  3. Lise sorumluluk sınavları 2011

Lise sorumluluk sınavları 2011

lise sorumluluk sınavları 2011 Lise sorumluluk sınavına gireceğim kurtarma sınavları diyebiliriz, sınıfta kaldım da ek sınav hakkı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  4. Düz lise

Düz lise

Arkadaslar lutfen bana yardim edin en buyuk sorunum düz liseye gidecek olmam:( okuyamam ben düz lisede ne yapmalıyım lutfen bana yardimci olun:;(
  5. açık lise

açık lise

selam melekler benim bır sorum olucaktı ben acık liseye kayıt oldum bu yıl sınav tarıhlerıne bakınca açık lise kimliği diyo benim açık lise kimliğim yok sınavlarda gerekli oluyomu lutfen bana bı yardımcı olun

Sayfayı Paylaş