gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Litera Restaurant

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

litera restaurant litera restaurant fiyatlar taksim [​IMG] Litera’da keyifli bir yemek yemeye veya gece iyi çalan DJ ile coşmaya ne dersiniz? Ben birkaç defa eğlenmeye gittim ve çok keyif aldım sizlerinde görmesini isterim. Giriş ücreti yok, menülerle ilgili web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu hafta sevgililer günü için de ayrıca özel bir menü hazırlamışlar. Manzarası bir harika, hizmet gayet iyi enazından 360İstanbul
    ’un girişindeki gibi kaç şişe içki açtıracağınızın pazarlığını yapan bir bir kadın sizi burada karşılamıyor. [​IMG]
    Sevgi Yemeği
    19.00
    -Aşk İksiri Hoş geldin Koktey
    (Çilek garnitür ile)
    -Peynir Tabağı
    (Şarabınıza Eşlik için,Türk,İtalyan ve Fransız Peynirlerinden hazırlanmış tabak)
    -Denizci Feneri Karides
    (Esmer Frenk Bulguru,ılık Bezelye sorbe, shott ile)
    -İkiz Parça Minyon-et
    (Porfçini mantar dolgulu, Porto Şarap sosu ile)
    -Prencess Tatlısı-Su Muhallebili
    (Narenciyeli Kadayıf,Çkolatalı Çilek ile)
    Ve
    -Şampanya
    (Litera’dan Sunum)
    250.00 Ytl (İki Kişi)
    Adres : Yeni Çarsi Cadde No : 32 Beyogu / Galatasaray / Istanbul
    Telefon : +90 212 292 89 47-50

Litera Restaurant konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varoulko Restaurant

Varoulko Restaurant

varoulko restaurant restaurant misyonu vizyon misyon vizyonu ilginç restaurantlar istanbul Varoulko Restaurant...
  2. ilginç restaurant

ilginç restaurant

ilginç restaurant isimleri ilginç restaurant restaurantlar en
  3. Romance Hotel Restaurant - Bar

Romance Hotel Restaurant - Bar

0212 512 86 76 Faks : 0212 512 87 23 Yer : Sirkeci Adres : Hüdavendigar Caddesi No:7 Sirkeci Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : Romance Hotel Istanbul: Official website | Boutique Hotel Romance Istanbul Romance Hotel`in bünyesindeki restaurant - bar 100 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.
  4. The Roof Bar & Restaurant

The Roof Bar & Restaurant

ankara roof bar izmir hilton roof 0212 315 6000 Faks : 0212 240 4165 Yer : Harbiye Adres : Hilton İstanbul Hotel, Cumhuriyet Cad. Harbiye İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : Hilton Istanbul hotel The Roof Bar & Restaurant Haftanın altı günü 07:00-23:30, Pazar günleri ise 11:30-03:00 saatleri arasında hizmet...
  5. Tonoz Restaurant

Tonoz Restaurant

kumkapı tonoz restaurant tonoz restaurant tonos kumkapı eğlence mekanları 0212 518 92 56 Yer: Kumkapı Adres: Çakmaktaşı Sokak No:17 Kumkapı Ücret: TLTL Kredi Kartı: VISA-MASTER...

Sayfayı Paylaş