gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lizbon'da tatil başka olur

Konu, 'Avrupa Tatil Beldeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Tüm sokaklarında arnavut kaldırımlarını görebileceğiniz Lizbon, tepelerin üzerine kurulmuş, sanki geçmişten günümüze kalan bir şehir. Lizbonun hüzünlü havası, ağlamaklı binaları, nazlı rüzgarı ve dar sokakları insanı önce sakinleştiriyor, sonraysa tatlı bir keyifli gezintiye sürüklüyor. Lizbon'a yolu düşen herkes mutlaka Castelo de São Jorge kalesinden şehirin manzarasını izlemeli. Sevgilinizle romantik önce kale sonra kale arkasındaki Alfama semtine gidip, hiç sıkılmadan eğlenebilirsiniz. Ayrıca lizbonda görülmesi gereken bir diğer yapı ise Belem kulesidir. 1775 yılındaki depremden sağlam çıkabilmiş nadi bir yapı olan kule Tagus nehrinin kıyısında yeralmaktadır.

Ortaçağ’dan kalma binaları ve köprüleri, dar sokakları ve müziğiyle tatil keyfini yaşayabileceğiniz bir masal kenti.

Lizbon'da tatil başka olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  2. bodrumda tatil bir başkadır

bodrumda tatil bir başkadır

bodruma nasıl gidilir baklavacı arayanlar istanbuldan bodruma nasıl gidilir istanbuldan giden otobüs firmaları giden otobüs firmaları Bodrum Yıl sonuna kadar uçaklarda boş yerin olmadığı, İngiliz turistlerin bayıldığı, Rusların tanışmak için can attığı, Türklerin vazgeçemediği ve çılgınlık duvarlarının aşıldığı bir eğlence merkezi olan Bodrum, bu çılgın kalabalığı akvaryumu anımsatan...
  3. SaNaL AşKLar BaşKa OLuR

SaNaL AşKLar BaşKa OLuR

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? :)

1 gün başka birinin yerine gecme hakkın olsa kim olurdun? ilk ben söyleyeyim :) yine kendim olurdum :D "NE OLURSAN OL KENDİN OL YEĞEN " hahaha
  5. En ucuz tatiller hangi ülkelerde olur ?

En ucuz tatiller hangi ülkelerde olur ?

en ucuz yurtdışı tatilleri,ucuz tatil hangi ülkelerde olur, ucuz yurtdışı tatilleri,ucuz tatil hangi ülkelerde yapılır İnternette en ucuz tatil yerlerini araştırdığınızda adı sanı duyulmadık, uçak bileti parası binlerce lira olan ve aslında hiç de bütçe dostu olmayan ülkeleri öneren birçok yazı var. Özellikle yakın, ucuz ve keyifle tatil yapabileceğiniz en uygun ülkeleri sizler için...

Sayfayı Paylaş