gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

lohusa sendromu

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doğum sonrası depresyon lohusa Şerbeti

Birçok kişi dopum sonrasında benzersiz karmaşık duygular yaşıyor malesef
    hayatınıza biri katılıyotamamen sizi muhtaç ,uykuzuluk yorgunluk bütün bunlar bazen bünyeye agır gelıyor
    allaha çok şükür hiç bu tarz duygulara kapılmadım
    okudugum bir makalede dogum sonrası deprosyonun omega 3 eksikliğindende kaynakladığıydı.hamile iken okadar çok ceviz ve balık yedimki :) belkide ondandır

Genelde kadınlr bu dönemde kendini salarlar ve bu daha çok bunalmalarına aynanın karsısında kendılerını begenmemelere başlarlar
    oysaki kendimize olan bakımdan vazgeçmemeliyiz
    link te çok güzel anlatılmış arkadaşlar mutlaka okuyalım
    Lohusalık bakımı | Melekler Mekânı

lohusa sendromu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lohusa

Lohusa

Bu rüya, erkekler için, güzel bir iş habercisi olarak kabul edilir. Kadının kendisinin loğusa olduğunu görmesi geçici bir rahatsızlık; yatağından kalkmış görmesi ise iyiliğe ve sağlığa yorumlanır. Bu rüya erkekler için iyi bir müjdeye, kadinlar için ise geçici bir hastaliga yorumlanir. Kirmani'ye göre; bir erkegin rüyasinda kendinden dogum kani geldigini görmesi, bir is basina geçecegine...
  2. Lohusa Dönemi

Lohusa Dönemi

lohusalıkta hamile kalınır mı lohusa dönemi lohusayken hamile kalınırmı lohusa döneminde kalınırmı kanaması sürerken kalınır mı Doğumdan sonraki döneme lohusalık dönemi denir Ülkemiz de farklı bazı yörelerde lohusalıkla ilgili farklı görüş ve inanışlar olsada şu bir gerçekki her kadın lohusalık döneminde kendine mutlaka çok iyi bakmalı ve korunmalı.Lohusalık ta kendi arasında farklı...
  3. Lohusa gelenekleri

Lohusa gelenekleri

lohusa yatağı modelleri lohusa teri gelenekleri yatağı lohusalık geleneği Geleneklerimizden biri side doğum sonrası dönemi olan lohusalık gelenekleri Bu gelenekler hakkında şimdi sizler için daha detaylı bilgiler verecem arkadaşlar lohusalık nedir ne gibi gelenekleri vardır lohusalık döneminde neler yapılır? Türk gelenekleri içinde doğum hazırlıkları ve lohusa döneminin özel bir yeri...
  4. Lohusa sendromu yaşayan anneler buraya

Lohusa sendromu yaşayan anneler buraya

Merhaba sevgili anneler . Şu an ikinci çocuğuma hamileyim. Şimdiden kilo almaya başladım. İlk gebeliğim de 15 kilo almıştım :( Etrafta konuşulanlar öyle canımı sıkıyor ki . İlk bebeğimi normal doğumla dünyaya getirmeyi hedeflerken , bebeğim biraz aceleci davranarak erken geldi ve sezeryanla almak zorunda kaldırlar. Yani komplikasyonlar sonucu sezeryan olmak zorunda kaldım. Sezeryanla...
  5. Lohusa gecelik pijama takımı

Lohusa gecelik pijama takımı

Merhaba hamiş anne adayları. Bu sabah kahvaltıya arkadaşım geldi. Oda hamile fakat onun doğumu yakın.Günün konusu lohusa gecelikve pijama takımları oldu. Daha önce oğlumun doğumunda aşağıdaki pijama takımını almıştım. Gayet şık ve rahattı. Bebeği emzirirken hiç sıkıntı yaşamadım. Ama şimdi daha farklı bir model arıyorum .Daha böyle şık ve öz alıcı lohusa pijaması. Tabi rahatlık ve konfor...

Sayfayı Paylaş