gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Lokumlu Kurabiye

Konu, 'Tatlılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuş lokumlu kurabiye lokumlu tatlılar kurabiye krem şantili krem şantili 1 paket margarin ( yumuşak olacak ) 1 çorba kaşığı pudra şekeri
    1 paket toz halinde krem şanti
    1 / 2 çay bardağı sıvı yağ
    Aldığı kadar un
    Lokum

Yapılışı :
    Yağ, pudra şekeri ve krem şantiyi ilk başta yoğur. sonra sıvı yağı ve unu ekle.
    bir parça al elin ile açtır. sonra lokum koy ve yuvarla. 150 derece pişir ama beyaz kalacak pembeleşmeyecek. fırından çıkardığın gibi her yerini pudara şekeri dök.( Lokumu 3 böl )

Lokumlu Kurabiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurabiye

kurabiye

: KurabiyeTatlı, güzel, hoşa gidecek sözdür.
  2. Kurabiye

Kurabiye

Büyük bir hava meydanının bekleme salonunda, genç bir bayan uçağına binmek üzere bekliyordu Uçağın hareketine saatler olduğu için zaman geçirmek için bir kitap ve bir paket küçük kurabiye satın aldı. Dinlenmek ve kitabını okumak için VIP salonunda bir koltuğa yerleşti. Kurabiye paketinin durduğu sehpanın yanındaki koltuğa bir adam oturdu; dergisini açıp okumağa başladı....
  3. Lokumlu Kurabiye Nasıl Yapılır?

Lokumlu Kurabiye Nasıl Yapılır?

lokumlu kurabiye, çeşitleri, nasıl yapılır, malzemeleri nelerdir, hakkında , tarifleri buradan bulabilirsimiz Yeni tariflerle sizlerleyiz bu kurabiye yaygın olmasına rağmen herkez tarafından yapılmamaktadır. Ben ısrarla tavsiye ediyorum. Hemde istediğiniz şekli kendiniz verebilirsiniz. Farklı şek,llerle farklı kurabiyeler elde edebilirsiniz melekler.. Malzemeler 1 çay bardağı toz...
  4. TİTAN'dan Lokumlu Kurabiye Tarifi (resimli)

TİTAN'dan Lokumlu Kurabiye Tarifi (resimli)

lokumlu kurabiye tarifi malzemeleri yapılışı reçetesi ile ilgili bilgiler burada melekler Bu kurabiyenin adını ilk duyduğum zaman nasıl olur acaba diye çok düşünmüştüm melekler :) Acaba lokum fırına girip çıkınca nasıl olur,kurabiye çok mu tatlı olur,lokum akar mı diye :) Bir ahbabımızda yedikten sonra kesinlikle yapmaya karar verdim ve bu güzel tarife sahip oldum :D:D Şimdi sıra...
  5. Türk Lokumlu Kurabiye Tarifi çok lezzetli

Türk Lokumlu Kurabiye Tarifi çok lezzetli

Türk Lokumlu Kurabiye Nasıl Yapılır Lokumlu Kurabiye Tarifi Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, http://www.meleklermekani.com/hamur-isleri/218105-lokum-pogaca.html tarifimizden sonra şimdi de siz sevgili üyelerimiz ile Türk lokumku kurabiye tarifi paylaşıyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz. Geçen gün yaptığım bir kurabiye tarifini sizinle...

Sayfayı Paylaş