gebe
  1. angelica

angelica Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Londra Kar mı Edecek Zarar mı?

Konu, 'Spor' kısmında angelica tarafından paylaşıldı.

İngiltere'nin şu ana dek 11.5 milyar euro harcadığı altyapı yatırımları, Olimpiyat Oyunları'nın karla mı zararla mı sonlanacağı tartışmalarını alevlendiriyor. İngiltere'nin, bu yılki Olimpiyat Oyunları için ayırdığı bütçe, ev sahipliği hakkını kazandığı andan itibaren hem olumlu hem de olumsuz eleştirilere hedef oldu. 200 hektarlık yeşil alan üzerine kurulu Olimpiyat Park'ına dair altyapı projelerinin geliştirilmesi, başarının olmazsa olmaz zorunluluğu haline dönüşmüştü. Fakat asıl soru, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları'nın ülkeye getirisinin ne olacağı.

Londra Kar mı Edecek Zarar mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

MEÇHUL'e yardım edecek var mı??

Meleklerim,başlığı görünce eminim hemen telaşa kapıldınız ama kapılmayın no panik:D:D:D Benim yardım istediğim konu;ben cennet papağanı aldım ve hakkında netten araştırma yaptım ama pek işime yarar birşey bulamadım.Eğer cennet papağını besleyen yada beslemiş olanınız varsa lütfen bana hakkında bilgi versin.İlkez bir kuşum oluyor hemide papağan :DÇok acemiyim:DYardım lütfen:utan:
  2. Adaçayının Zararları Var mı ?

Adaçayının Zararları Var mı ?

Adaçayının zararları Adaçayı zararlı mı Adaçayı ve zararları hakkında bilgi Herşeyin azı karar, çoğu zarar melekler biliyorsunuz. Ve de sağlıklı olan bir çok besini tüketmek de bazı durumlarda sakıncalı olabiliyor. Bu makalemizde adaçayının zararları var mı sorusunun cevabını arayacağız :tik: Adaçayı, memleketimizde fazlaca tüketilen bitkisel bir çaydır. Hamile bayanların ve emziren...
  3. pembe maskenin zararları var mı

pembe maskenin zararları var mı

Ben az önce pembe maskenin faydaların ısordum ama zararlarını sormayı unutmuşum.Herhangi bir zararı olur mu pembe maskenin ?
  4. baharatların zararları var mıdır ?

baharatların zararları var mıdır ?

Melekler, sizler de iyi bilirsiniz ki yemeklerin tadı baharatlarla çıkar. Ben de mutfağımda bol bol baharat kullanırım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım, acaba diyorum baharatların zararları da var mı?
  5. zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?

Sayfayı Paylaş