gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

LONDRA KOLTUK TAKIMI SARI-CEVİZ

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Ahşabın sıcaklığını salonlarınızda hissedecek bir koltuk takımı almaya hazır mısınız? Nerde ben de o şans diyorsunuz değil mi? Üzülmeyin. Sizlere en kaliteli ürünler arasında yer alan Londra koltuk takımı sarı- ceviz takımı ile harika görünümlü bir salon elde edebilmenize rehberlik edeceğiz. Yatak olabilme özelliği bulunan 3'lü ve 2'li üniteleri ile sizlerin yatağınızı da elinizin altında tutacak olan bu koltuk takımı gürgen ağacından tasarlanmış hoş bir koltuk takımıdır. Kırlentleri çıkarılabilen kılıfları ile karşınıza çıkan koltuk takımı kumaşı silinebilir özelliktedir. Ayakları ahşap ve yerden yüksek olup hem sıcak hem de her daim temiz tutabileceğiniz bir oda dekorasyonu için davetiye çıkarmaktadır. 2,890,00 TL ile evinize davet edeceğiniz bu tasarım harikasını görmek istiyorsanız Vivense mağaza ziyaretini gerçekleştirmeye ne dersiniz? PL3-149.jpg PL3-149-2_396x396.jpg PL3-149-3.jpg PL3-149-4.jpg

LONDRA KOLTUK TAKIMI SARI-CEVİZ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan Yılmaz - Tak Koluna

Hasan Yılmaz - Tak Koluna

arabası dört çeker, sevgilisi çok şeker arabası dört çeker, sevgilisi pek şeker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker tak koluna hülyayı dolaştır Ankra'yı iki kıvır bir çevir salla gitsin dünyayı tak koluna hülyayı dolaştır Ankara'yı iki kıvır çevir çevir çevir çevir salla gitsin dünyayı arabası...
  2. Koltuk takımı

Koltuk takımı

kahverengi koltuk dekorasyonu kahverengi koltuk takımları Selam melekler üç aydır kendime salon için koltuk takımında karar veremedim mobilyalarım kahverengi camları siyah sandalyelerimin oturma yerleri krem ama asil bi salonum olsun istiyorum koltuk perde ve halılarda hangi renkleri seçmeliyim karar veremedim.Krem kırmızı konusunda bi fikrim var ama fazla mı iddialı olur.Önerilerinizi bekliyorum
  3. Puzzle koltuk takimi

Puzzle koltuk takimi

Puzzle koltuk takimlari çocuklar duymasın koltuk takımı çocuklar duymasındaki koltuk takımı Evini yenilemek isteyenler veya yeni evlenenler, bu Puzzle oturma grublari degsiklik ve cilginlik isteyenlere cok uygun. Yeni mobilya alacaginiza, herdefasinda ayni mobilyalarla salonunuzun havasini degise bilirsiniz. Adi üstünde Puzzle yap ve boz =)
  4. doğtaş koltuk takımı kullananlar

doğtaş koltuk takımı kullananlar

doğtaş markasının koltuk takımını kullananlar nasıl memnun kaldınızmı bende salonum için bu markanın koltuk takımını düşünüyorum ama olumlu ve olumsuz kullanıcı yorumlarına bakarak son kararı verecem
  5. İstikbal'den Armada Koltuk Takımı

İstikbal'den Armada Koltuk Takımı

İstikbal her daim kalitesini evinizde hissettirmeye hazır bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. İstikbal mağaza ziyaretinde bulunarak siz de en kaliteli koltuk takımı modellerini salonlarınızda görmek istiyorsanız 2015 yılında en moda koltuk takımı modelleri ile karşınıza çıkan İstikbal koltuk takımı modellerine göz atabilirsiniz. Aradığınız kalitede ve konforda bir ürün sahibi olduktan...

Sayfayı Paylaş