gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Londra Moda Haftasının En Uçuk Parçaları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Oldukça uçuk ve sıradışı tasarımlar gerçi içlerinde pek giyelecek cinsten olanlar yok:D ama yinede belli olmaz diyerek tüm uçuk ve kaçığım diyenlere gelsin bu modeller:kapiş: [​IMG]

2. lemel

lemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Londra Moda Haftasının En Uçuk Parçaları
    paylaşım için sağol. çok fazla uçuk ve çirkin bence.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Siyah uzun elbiseyi beğendim ama kafasına taktığı şey hariç:D:D:Dyine o benziyor elbiseye:D:D:Demeğinize sağlık adminim dediğiniz gibi ucuk kaçıklar:)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bende turkuaz olanı begendim sapkası hariç emeginize saglık adminimm

Londra Moda Haftasının En Uçuk Parçaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. berlin moda haftasından kareler

berlin moda haftasından kareler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Merhabalar Londra'da moda haftasıydı ben de bi bakayım dedim.E Londraya gidemeyeceğimize göre Londra bize gelsin :dil::dil: Gelsin bakalım :laugh::laugh: Bu Tasarımda ben hem bi 60 lı yıllar modası hem de milenyum modası görüyorum.Niye görüyorum diye kendime sorduğumda cevap alamaıyorum vallahi çok üzgünüm :D Bu tasarımı görünce benim dudağım uçukladı.Bu "Ananı da al...
  3. En Çok Söylenen Parça

En Çok Söylenen Parça

nota, müzik, en çok söylenen şarkı hangisidir, happy birthday to you hakkında Meleklerim bilen var mı en çok söylenen şarkı hangisidir? Dünyanın en çok söylenen şarkısı hangisidir? Bu şarkı"Happy birthday to you" dur. Şarkının asıl kaynağı Amerika'lı iki kız kardeşe aittir. Orijinal adı " Good Morning to All" yani " hepinize günaydın"dır. Daha sonra güftesi...
  4. New York Moda Haftasında En Son Oje Trendleri....

New York Moda Haftasında En Son Oje Trendleri....

New York Moda Haftası'ndan en son oje trendleri En Son Oje Trendleri New York Moda Haftası'ndan en son oje trendleri New York Moda Haftası'nda çılgın, eğlenceli, şık, modern her tarz da tırnak stilini görmek mümkün... New York Moda Haftası'nı yakından takip eden kadınlar ne renk ojeler ve ne tür materyallere ihtiyaçları olduğunu belirleyip alışverişe çıktılar bile... Renkler çok...
  5. New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftasından En Şık Gece Elbisesi Modelleri

New York Moda Haftası Gece Elbisesi Modelleri New York Moda Haftası sürüyor ve sizlere ordan muhteşem gece elbiseleri paylaşmak istiyorum....gece davetlerinde nikah törenlerinde hiç düşünmeden taşıyabileceğiniz muhteşem gece elbiseleri....

Sayfayı Paylaş