gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Londradaki bir defileden kareler

Konu, 'Moda Tasarımı' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

Mankenlerin profesyonel duruş ve sunuşları kadar kombinler de çok ilgimi çekti..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel hesi de uçuk kaçık ddeğil yani bizim de giyebileceğimiz tarda kıyafetler

Londradaki bir defileden kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılın gece elbisesi defilesinden kareler

yılın gece elbisesi defilesinden kareler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. elbise son modası tanıtım defilesinden kareler

elbise son modası tanıtım defilesinden kareler

yılın elbise defilesinden kareler Defilelere katılan modayla ilgili davetliler podyumu sokaklara taşırıyorlar. The Sartorialist’in Vogue için çektiği Moda Haftaları’nın düzenlendiği kentlerdeki davetliler, en az şovlar kadar ilgi çekiyor. Bu sefer de sokaklardaki elbiseler konuşuyor.
  3. Yürekleri hoplatan defileden kareler !!!

Yürekleri hoplatan defileden kareler !!!

kilot defilesi 9sn net camasiri 9sn bacak arası bacak 9 sn net arası Yürek hoplatan koleksiyon.. Dünyaca ünlü mankenlerin yer aldığı defileden çarpıcı pozlar.... :kızıl: Yeni kürk koleksiyonundan kareler.... Ayakkabılara dikkat çekmek istiyorum... Sexi bacakları ortaya çıkartmakta.. :piha: Bu yılda göğüs dekoltesi moda olacak gibi.. Defilede en...
  4. Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Londra Moda Haftasına Bir Bakış

Merhabalar Londra'da moda haftasıydı ben de bi bakayım dedim.E Londraya gidemeyeceğimize göre Londra bize gelsin :dil::dil: Gelsin bakalım :laugh::laugh: Bu Tasarımda ben hem bi 60 lı yıllar modası hem de milenyum modası görüyorum.Niye görüyorum diye kendime sorduğumda cevap alamaıyorum vallahi çok üzgünüm :D Bu tasarımı görünce benim dudağım uçukladı.Bu "Ananı da al...
  5. 2013-2014 Hakan Akkaya Sonbahar Kış Defilesinden Kareler

2013-2014 Hakan Akkaya Sonbahar Kış Defilesinden Kareler

hakan akkaya 2013-2014 hakan akkaya defile 2014 kış Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem yarışma programının jüri üyelerinden ünlü modacı Hakan Akkaya, 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunu görücüye çıkardı. Önümüzdeki kış çok moda olacak kürkler Hakan Akkaya koleksiyonunda da ön plana çıktı. Kahve ve toprak tonlarının göze çarptığı koleksiyonda ekose deseni de bolca kullanılmış. Gelecek sezon...

Sayfayı Paylaş