gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lor Dolaması Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lor Dolaması Tarifi Resimli olursa çok makbule geçer kızlar bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Lor Dolaması Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lor dolaması

Lor dolaması

Malzemeler: 250 gr tatlı lor 2 yumurta Yarım çay bardağı su Yarım çay bardağı zeytinyağı 1 çay kaşığı kabartma tozu 2 su bardağı un Kızartmak için Ayçiçeği yağı Şerbet için 3 su bardağı toz şeker 3 su bardağı su Hazırlanışı: *Hamuru için, yumurta, zeytinyağı, kabartma tozu, un ve suyu iyice karıştırıp yoğurun. Hamuru mutfak tezgahında açıp 20 cm boyunda 5'er cm...
  2. Resimli Lor Dolması tarifi

Resimli Lor Dolması tarifi

lor dolması nasıl yapılır lor dolması yapılışı resimli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizlere lor dolmasının tarifini sunuyor ve yapılışı hakkında detaylı bilgiler paylaşıyoruz. Değişik yeni lezzetler arayanlar için enfes bir tat olan lor dolması burada Melek'ler! Malzemeler 1 kg pazı 1 kâse bulgur 1,5 kâse çökelek (lor) Bulgur 1 çay bardağı kaynar su ile şişirilip...
  3. Lor Tatlısı Tarifi Resimli

Lor Tatlısı Tarifi Resimli

Lor Tatlısı Tarifi Resimli - Arkadaşlar sizden lezzetli ve yapımı pratik olan, yemesi hafif olan lor tatlısının tarifini rica ediyorum.
  4. Resimli Lor Tatlısı yapılışı

Resimli Lor Tatlısı yapılışı

Lor Tatlısı nasıl yapılır Lor Tatlısı yapılışı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlerin ve ailenizde ki tüm breylerin seveceği bir lezzetin tarifini sunuyoruz ve lor tatlısı yapmaya ne dersiniz diyoruz :) Buyrun o zaman Melek'ler. Lor Tatlısı Malzemeler : 500 gr. tuzsuz lor 4 yumurta 1 su b. toz şeker 1 su b.un 1 su b. pirinç unu 1 p. kabartma tozu limon kabuğu Şerbeti için: 4...
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş