gebe
  1. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0

Loreal Casting Serisi Nar Kızılı Önerisi Olanlar ?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında tavuk_kavurma tarafından paylaşıldı.

loreal kızıl tonları nar kızılı saç rengi loreal kızıl serisi nar kızılı koleston serisi kızlarr kızlarr gelemmii yanağızdann öpemmmiiii :D:D dedikten sonra konuya girebilirim :humble: Sevgi kelebeklerimm ben koleston - aşk alevi kullanıyorum son 3-4 seferdir dipler geldi acaba bu sefer Loreal Casting Serisi nden Nar Kızılı mı denesem diyorum ? Acaba kullanan varmı memnun musunuz ? Zaten kızıl saçım gösterilen renk mi tutuyor merak ettim ?

İkisinden renk de göstereyim

koleston - aşk alevi (resim koyu çıkmış biraz)

Loreal Casting Serisi Nar Kızılı

dipnot : saçımın rengini görenler (Pasika,Carizma,Mawi,Lavinya,KızılÖtesi,Sammy_haa) sizden de özellikle yorum bekliyorum :D

2. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bnce nar kızılı denemelisin ..benim saçım suan kakao bundan önce nar kızılıydı ama kolestonundu..eğer kolestonunkini kullanacaksan ii olur ama daha önce loreal kullanmıştım ama garanti veremem...bu arada ben kuaförüm.

3. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    çok açık tutmaz renk dimi. Loreal i pek önermiolar tutmuo diolar zaten emin olmak istedim bi arkadaşımda çok memnun casting serisinden ama kızıl siyah ve bitter çikolatasını kullandı o .
    Bilgi için sağol canım :)

4. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] KEsinlikleee bunu öneririm

5. yawru_kuş

yawru_kuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Loreal Casting Nar Kızılı :şerefe: şu rengin güzelliğine bak

6. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    kuaförüm tarafından kandırıldım kızlar :hhh: :hhh: boyaya ay başında ona gidicem bakalım nasıl olucak :D yine kızıldan bişiler ayarlıcak bakalım.. saçlarım ondan dökülüomuş bi deneyelim bakalım farkedicekmi..

resmini eklerim boyandıktan sonra :D

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Valla kuşum desenki sarı tonlarından ver bi fikir sana döktürürüm:D Ama kızıl ve bakır tonlarında pek bir bilgim yok desemde bende kuaförümün kandırılışına gelerek yıllardır sarı olan saçlarımı kızıla boyattım ahahaha
    İşin garibi benim altta röfleler vardı kızıl biraz akınca alttaki röflelerim hafiften meydana çıktı ama ne yalan söylim acaip güzel bir karamel oldu:D Sarıdan daha çok tuttum hatta bunu:D

Evett şekerim şimdi sana gelelim beğenme konusunda ten rengine giden bir renk kızıl senin için bu nar kızılıda pek bir afetmiş bence denemelisin denedikten sonra görmek lazım birde ondan sonra daha sağlam yorumlar gelecektir:tik:

8. tavuk_kavurma

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    wayy bebeimm sen kızılamı boyattın saçları bendede önceden balyaj vardı arada gölge gibi oluo daha bi hoş oluo dediğin gibi
    bakalım bi kuaförüme gidimde bu sefer nasıl bişi çıkıcak ortaya görelim hep beraber :)

9. aybsg

aybsg Forum Okuru

bende kızıl bakıra boyadım saçımı yanlız açmak istyrm uçlar çok koyu ne yapabilirim?? aslında kızılı çok seviyorum fakat bende nar kızılına boyasam tutarmı uçlar çok koyu resmen siyah gibi nasıl açabi,lirim???

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar palete çok çabuk akan bir marka ve kızıl zaten çok çabuk akıyor ve palate nprmal saç boyalarından daha çok yıpratıyor bence palete yerine başka bir marka kulanın

Loreal Casting Serisi Nar Kızılı Önerisi Olanlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nara

Nara

Kendisinin nara attığını gören kimse, yapılan haksızlıkla karşısında atık patlayacak demektir Kendisinin nara attığını gören kimse, yapılan haksızlıkla karşısında atık patlayacak demektir
  2. Nar

Nar

Tatlı nar mala, imar edelimiş kente, hanım yahut çocuğa; Kırmızı nar taneleri altına, beyaz nar taneleri gümüşe; Ekşi nar üzüntü ve kedere, ekşiyi seven kimse için rızık ve mala; Nar kabuğu yemek hastalıktan sifa bulmaya; Nar suyu kişinin nafakasına, Narr ağacı dindar, varlıklı ve çömert kimseye; nar ağacını kesmek akrabayla ilişkiyi kesmeye; Nar taneleri kolaylıkla elde edilen mala, Nar...
  3. nar

nar

(Granatapfelbaum / Granadier / Pomegranate / Rümman / Punica granatum / Pommegranate / Grenadier) Haziran-temmuz aylarinda kirmizi renkli çiçekler açan, iki ile bes metre boylarinda agaççiklar. Gövdeleri gayri muntazamdir. Yapraklar karsilikli, kisa sapli ve kirmizi kenarlidir. Çiçekler kismen sapsiz, tek tek ve birkaçi birarada bulunur. Çanak yapraklari kirmizi renkli, dökülmeyen ve etlidir....
  4. Nar

Nar

(Granatapfelbaum / Granadier / Pomegranate / Rümman / Punica granatum / Pommegranate / Grenadier) Haziran-temmuz aylarinda kirmizi renkli çiçekler açan, iki ile bes metre boylarinda agaççiklar. Gövdeleri gayri muntazamdir. Yapraklar karsilikli, kisa sapli ve kirmizi kenarlidir. Çiçekler kismen sapsiz, tek tek ve birkaçi birarada bulunur. Çanak yapraklari kirmizi renkli, dökülmeyen ve etlidir....
  5. 2012 Loreal Renk Kataloğu

2012 Loreal Renk Kataloğu

loreal 2012 saç katoloğu saç renkleri kataloğu 2012 2012 saç renkleri kataloğu saç renkleri kataloğu karame, saç renkleri katalog saç rengi kataloğu loreal hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Saç rengini değiştirmek isteyen melekler bu yazımız sizin için...Daha önceki yazılarımızda teninize uygun saç rengini nasıl seçmeli ve evde nasıl saç boyanacağına dair yazıları saçını...

Sayfayı Paylaş