gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Loreal Fondoten Çeşitleri

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

loreal fondoten çeşitleri loreal fondoten fondöten Loreal Fondoten, çeşitleri, isimleri ve önerileri burada arkadaşlar.

Fondöteninizin markasına elbette ki önem vereceksiniz diyor ve sizlere Loreal'in fondotön çeşitlerini sunuyoruz Melek'ler.

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    loreal infallible fondöten var bende de ehh işte idare eder.. Sonuçta bu tarz fondöten lerin hepsi gözenekleri kapatıyor şimdi doğal mineral içerikli ürünleri duydum onlardan denemeyi düşünüyorum.. Bir kaç marka var bu konuda bir arkadaşım Fresh Minerals kullanıyor çok da memnun bakalım sıra bende :D:D

Loreal Fondoten Çeşitleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Loreal Rimel çeşitleri

Loreal Rimel çeşitleri

rimel çeşitleri loreal rimel çeşitleri loreal loreal rimel, isimleri, çeşitleri, önerileri burada arkadaşlar. Kullandığınız rimelşin markasını değiştirmek mi istiyor sunuz? O halde bir de Loreal'i deneyin, eminiz ki çok beğeneceksiniz Melek'ler. İşte size Loreal rimel çeşitleri Melek'lerim:)
  2. 2012 Loreal Renk Kataloğu

2012 Loreal Renk Kataloğu

loreal 2012 saç katoloğu saç renkleri kataloğu 2012 2012 saç renkleri kataloğu saç renkleri kataloğu karame, saç renkleri katalog saç rengi kataloğu loreal hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Saç rengini değiştirmek isteyen melekler bu yazımız sizin için...Daha önceki yazılarımızda teninize uygun saç rengini nasıl seçmeli ve evde nasıl saç boyanacağına dair yazıları saçını...
  3. arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

arkadaşlar fondoten markası önerebilirmisiniz?

selam yeni fondöten alıcam cildim karma ne alıcağıma karar veremedim.bazıları gün içinde kayboluyo sanki.şöyle kalıcı ve çok iyi kapatan bir fondöten öneriniz var mı ?
  4. max factor fondoten kullananlar

max factor fondoten kullananlar

merhaba hanımlar aranızda max factor ürünleri kullananlara bir sorum olacak ürünün en iyi fondoteni sizce hangisi hangi max factor fondoteni kullanıyorsunuz sizler memnunmusunuz cildimi porselen gibi göstersin istiyorum ha bide çok fazla belli olmasın sürdüğümde yorumlara göre karar verecem bu arada açık tenli bir bayanım
  5. loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirelin saç boyasını deneyen kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş