Loreal İnfallible Ruj

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Loreal İnfallible Ruj
loreal ruj loreal infallible ruj renkleri
Loreal İnfallible Ruj
a-16d.jpg

Loreal Paris, 16 saat etkili ve kalıcı ruju sunuyor!
16 saat kalıcılık ve refahlık sağlarken dudaları kurutmuyor . Sürekli nemli tutuyor. Çift klik sistemiyle tek kompaktta, ilk önce renkli ruju uygulayın 5 dk bekledikten sonra dudak parlatıcısını uygulayın hem dudaklarınız parlasın hem kırmızının zarifliyiyle kendinize güveniniz gelsin.
ruj iz bırakmaz, rengi solmaz..
Evitamini yumuşak formülü kullanımı kolaylaştırırken, öte yandan ise aynalı özel ambalajı ise işinizi kolaylaştırı.

Ben çok şiddetle tavsiye ediyorum. Acayip memnunum ..

Tatlım 25 tl 30 arası ..
Ama ben para vermedim kullanmadan önce hayatta o kadar ruja para vermem diyordum ama fikrim değişti :)

Bence uygunmuş fiyatı:) Ruj yiyen ben için ucuz bile :D:D

Tavsiyen için tşkler Belen:)

Bu arada bana da Suriye'den kalıcı ve tatlı mis gibi bir ruj geldi :) Suriye de o ruj özel geceler için bilinirmiş :D:D Hani öpüşürken bulaşmasın ve dudaklarda hoş bir tat bıraksın diye hahaha Bende onu özel gündüzler için kullanacam hahaha Gecelerim özel ama gecelerde beni, benden başka kimse görmediği için, bari gündüzleri fıstık gibi dudaklarla hava basim hahaha

Bir ara totişimi kaldırır da fırsat bulursam resmini çeker, sizlere tanıtırım :D:D

Ayy ruyam valla alem hatunsun gül gül öldüm gecelerde yanlızım diyosun hahaha :):) senin o gözlerin yeter birde dudakların la milleti yakma Günah kız yazık :)

Aynen Belen, geceler katran karası geceler, ellerim tütün kokar gecelerde :D:D

Bu arada gözlerime gelen övgülerin için tşkler tatlım :kiss: Olsun gözlerin yanı sıra birde kıpkırmızı çilek tadında dudaklarda eklensin nolcak canımmm :789: hahaha

bende 16 st kalır inşallah diye aldım ama memnun değilim sürünce tamam süper görünüyo 2-3 saat geçiyo e haliyle bişeyler yemek içmek gerekiyo sonra dudakların kenarında kalıyor sürülen ruj dudakların kalanı kendi rengine geçmiş.tazeleyeyim diyosun sürüyosun anaaaaammm bide nolsun dudağınızda pütür pütür kalıntılar.hadi bakalım temizlen.hiç beğenmedim bende şiddetle tavsiye etmiyorum.

Geri