gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Loreal İnfallible Ruj

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

loreal ruj loreal infallible ruj renkleri
    Loreal İnfallible Ruj [​IMG]
    Loreal Paris, 16 saat etkili ve kalıcı ruju sunuyor!
    16 saat kalıcılık ve refahlık sağlarken dudaları kurutmuyor . Sürekli nemli tutuyor. Çift klik sistemiyle tek kompaktta, ilk önce renkli ruju uygulayın 5 dk bekledikten sonra dudak parlatıcısını uygulayın hem dudaklarınız parlasın hem kırmızının zarifliyiyle kendinize güveniniz gelsin.
    ruj iz bırakmaz, rengi solmaz..
    Evitamini yumuşak formülü kullanımı kolaylaştırırken, öte yandan ise aynalı özel ambalajı ise işinizi kolaylaştırı.

Ben çok şiddetle tavsiye ediyorum. Acayip memnunum ..

kraliçearı ve GREY bunu beğendi.
  2. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım 25 tl 30 arası ..
    Ama ben para vermedim kullanmadan önce hayatta o kadar ruja para vermem diyordum ama fikrim değişti :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bence uygunmuş fiyatı:) Ruj yiyen ben için ucuz bile :D:D

Tavsiyen için tşkler Belen:)

Bu arada bana da Suriye'den kalıcı ve tatlı mis gibi bir ruj geldi :) Suriye de o ruj özel geceler için bilinirmiş :D:D Hani öpüşürken bulaşmasın ve dudaklarda hoş bir tat bıraksın diye hahaha Bende onu özel gündüzler için kullanacam hahaha Gecelerim özel ama gecelerde beni, benden başka kimse görmediği için, bari gündüzleri fıstık gibi dudaklarla hava basim hahaha

Bir ara totişimi kaldırır da fırsat bulursam resmini çeker, sizlere tanıtırım :D:D

ßeLeN ve GREY bunu beğendi.
  5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy ruyam valla alem hatunsun gül gül öldüm gecelerde yanlızım diyosun hahaha :):) senin o gözlerin yeter birde dudakların la milleti yakma Günah kız yazık :)

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aynen Belen, geceler katran karası geceler, ellerim tütün kokar gecelerde :D:D

Bu arada gözlerime gelen övgülerin için tşkler tatlım :kiss: Olsun gözlerin yanı sıra birde kıpkırmızı çilek tadında dudaklarda eklensin nolcak canımmm :789: hahaha

ßeLeN bunu beğendi.
  7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  8. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bende 16 st kalır inşallah diye aldım ama memnun değilim sürünce tamam süper görünüyo 2-3 saat geçiyo e haliyle bişeyler yemek içmek gerekiyo sonra dudakların kenarında kalıyor sürülen ruj dudakların kalanı kendi rengine geçmiş.tazeleyeyim diyosun sürüyosun anaaaaammm bide nolsun dudağınızda pütür pütür kalıntılar.hadi bakalım temizlen.hiç beğenmedim bende şiddetle tavsiye etmiyorum.

Loreal İnfallible Ruj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruj

Ruj

Kadının dudağına ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına, Erkeğin dudağına ruj sürmesi sözde riyakarlığa, yadırganılan söz ve davranışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dudak.)Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşılacak demektir. Rüyada bir kadını ruj sürerken görmek, yakın bir zamanda güzel bir olayla...
  2. Loreal Fondoten Çeşitleri

Loreal Fondoten Çeşitleri

loreal fondoten çeşitleri loreal fondoten fondöten Loreal Fondoten, çeşitleri, isimleri ve önerileri burada arkadaşlar. Fondöteninizin markasına elbette ki önem vereceksiniz diyor ve sizlere Loreal'in fondotön çeşitlerini sunuyoruz Melek'ler.
  3. Loreal Rimel çeşitleri

Loreal Rimel çeşitleri

rimel çeşitleri loreal rimel çeşitleri loreal loreal rimel, isimleri, çeşitleri, önerileri burada arkadaşlar. Kullandığınız rimelşin markasını değiştirmek mi istiyor sunuz? O halde bir de Loreal'i deneyin, eminiz ki çok beğeneceksiniz Melek'ler. İşte size Loreal rimel çeşitleri Melek'lerim:)
  4. 2012 Loreal Renk Kataloğu

2012 Loreal Renk Kataloğu

loreal 2012 saç katoloğu saç renkleri kataloğu 2012 2012 saç renkleri kataloğu saç renkleri kataloğu karame, saç renkleri katalog saç rengi kataloğu loreal hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Saç rengini değiştirmek isteyen melekler bu yazımız sizin için...Daha önceki yazılarımızda teninize uygun saç rengini nasıl seçmeli ve evde nasıl saç boyanacağına dair yazıları saçını...
  5. loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirel saç boyası kullananlar

loreal majirelin saç boyasını deneyen kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum nasıl memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş