gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Loreal Professionnel 2010 ilkbahar- yaz saç renkleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

loreal saç renkleri loreal bakır tonları garnier renk kataloğu garnier renk kataloğu 2010 ballı bisküvi saç rengi Ünlü kozmetik markalarından Loreal 2010 ilkbahar yaz saç renklerini belirleyip iddialı bir şekilde saç boyası kataloğunu hazırlayıp saç güzelliğine ve bakımına düşkün olan hanımlarla buluşturdu.Loreal bakalım yeni saç kataloğunda hangi renklere yer vermişSarı ve bakır tonlarının hakim olduğu yeni saç rengi trendlerine şöyle bir göz atalım
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]ayyyy bittim bu renge çok hoş bir renkmiş...bende istyrmmmmmm:D:D

3. La Noyee

La Noyee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2 hafta önce saçımı loreal castingin siyahıyla boyadım ama görünürde hiçbirşey yok.. :S hiç boyatmamışım gibi.. herkes loreali överken şaşırdım doğrusu.. ilk defa lorealle boyadım.. ondan önce palette ve garnier ile boyamıştım.. ha birde voilayla.. ama sonuç bu kadar kötü olmamıştı.. :)

Loreal Professionnel 2010 ilkbahar- yaz saç renkleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 İlkbahar-Yaz Renkleri

2013 İlkbahar-Yaz Renkleri

2013 ilkbahar yaz renkleri 2013 de hangi renk moda 2013 yaz renkleri 2012 yılına yeni girdik biliyorsunuz melekler :) Ancak modacılar boş durmuyor ve 2013 ilkbahar-yaz modasında hangi renklerin kullanılacağı konusunda çalışmalar yapıyor, tasarımlarını bu doğrultuda belirginleştiriyor. Alanında saygın bir yabancı moda sitesi de 2013 ilkbahar-yaz sezonu için olası renk tahminlerini...
  2. İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri

İlkbahar Yaz Oje Renkleri Kızlar oje tutkunları bu senenin İlkbahar Yaz Oje Renklerini yazarmısınız bana renklerin örneklerini vermeniz dahada kafi olur ama
  3. 2012 İlkbahar Yaz Renkleri

2012 İlkbahar Yaz Renkleri

2012 İlkbahar Yaz Renkleri hangi renkler olacak bu yaz mevsiminde hangi rengi giyeceğiz trendleri bir aralar mısınız kızlar lütfen!
  4. Benetton İlkbahar Yaz Renkleri

Benetton İlkbahar Yaz Renkleri

Benetton İlkbahar Yaz Renkleri nedir lütfen Benetton İlkbahar Yaz Renklerini biliyorsanız modelleri sunun

Sayfayı Paylaş