lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz? | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz?

Konu, 'Melekler Yardımlaşma' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    lösev sloganları lösemi sloganları lösev ile ilgili sloganlar lösemi ile ilgili sloganlar slogan
    PARA, YARDIM, HİBE İSTEMİYORLAR... SADECE AŞAĞIDA YAZAN LİNKE TIKLAMAMIZI BEKLİYOR... LÜTFEN...

Sadece birkaç saniye… Ve karşılığında, bedeli hiçbir şeyle eş tutulamayacak bir çocuğun hayatı…

Lütfen mümkün olduğu kadar yayılmasını sağlayalım. Sadece 5 milyon kişiye ihtiyacımız var.

Teşekkürler …

LÖSEV HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

Av. Çilem BAHADIR,

LÖSEV-Lösemili Çocuklar Vakfı
    Reşit Galip Cad. İlkadım Sok. No:14 GOP/Ankara
    Tel: 312 447 06 60
    Faks: 312 447 68 33

Not: Arkadaşlar Lösev bizden arsaları için destek bekliyor. Lütfen tıklayalım.
    iskender ırmak..

Burdan

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz?
    paylasim icin tesekkurler canim lutfen duyarsiz kalmayalim

3. gizemlisu

gizemlisu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARSAMIZ VERILSEYDI ONLAR OLMEYEBILIRDI...

DEVLET TARAFINDAN 4 YILDIR VERİLMESİNİ BEKLEDİĞİMİZ
    ARSAMIZIN VERİLMESİ
    VE TAMAMEN PARASIZ TEDAVİ VE İNSANCA YAŞAM SAĞLAYACAK OLAN EŞSİZ PROJEMİZ
    LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR KENTİMİZİN HAYAT BULMASI İÇİN
    BİZLERE DESTEK VEREN
    7.679.412

yeterince ilgi görmemiş sanırım,

tıklamaya devam lütfen....

4. celile

celile Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sim di kendime kiziyorum ya neden bukadar gec kalmisimm insallah tez günde beklediniz arsayi alirsiniz

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

paylasim icin cok tskler canim =(

allah acil sifalar versin..

lösemili çocuklara yardım etmek istemezmisiniz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kanayan yara çocuk istismarı

Çocukların cinsel taciz ve istismara uğraması diğer pek çok toplumda olduğu gibi ülkemizin de yaygın olarak görülen acı bir gerçeğidir. Bir yetişkin ya da yaş veya beden olarak daha büyük bir çocuğun çocuğu da dahil ettiği her türlü cinsel aktivite çocuğa yönelik cinsel istismardır. Yetişkinler için... Öncelikle çocukların cinsel istismarı sözlü olarak ifade etmelerinin çok güç olduğu...
  2. Çok nasihat etmek, çocukla ilgilenmek anlamına gelmez

Anne babalar olarak çok bilgili ve tecrübeli olabilirsiniz. Bu bilgi birikiminizi ve tecrübelerinizi de çocuklarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuza saatlerce yaşadığınız olayları anlatıp, çocuğunuzun bilgi sahibi olması isteyebilirsiniz. Ama şu unutulmamalıdır ki, çocuklara çok nasihat etmek, çocuklarla çok ilgilenmek demek değildir. Çünkü "Sizin ne anlattığınızdan ziyade, karşı...
  3. Amacım sadece anonimce, anonimlere yardım etmek :)

Öncelikle merhaba birkaç gündür aklımda olan yapmak istediğim fakat Sadmin'in Rüyam'ın, Mawi'nin ne kadar doğru bulacağını bilmeden eğer hatalıysa silinmesinden gücenmeyeceğim bir konu açmak istedim burada umarım kusur işlememde kızmazlar. :) Bazılarımız çok güzel burada dertlerini paylaşabiliyor ama kimisi her ne kadar nickleride olsa o yazının okişiye ait olduğu belli veya tüh keske...
  4. çocuk oyuncağı etmek ne demek ?

Babamın sık kullandığı bir laf, çocuk oyuncağı etmek.Sormak işime gelmiyor tam anlamını da bilmiyorum.Ne demek çocuk oyuncağı etmek ?
  5. Çocuklara Çanta Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

okul çantası alırken, okul çantası alırken nelere dikkat edilmeli, okul çantası nasıl olmalı Sevgili melekler, okullar açıldı. Koca bir tatilden çıkan çocuklar okula adapte olmaya çalışırken özellikle minik öğrenciler için çantalar büyük ağırlık olacak. Bu yüzden çocuklara çanta seşerken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Henüz kendilerini taşımakta zorluk çeken miniklerin kendi boyları...

Sayfayı Paylaş