gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Louis Vuitton Abiye Sandalet Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

abiye sandalet abiye sandalet modelleri Louis Vuitton Abiye Sandalet Modelleri

Yeni sezon reklam yüzü olarak Madonna’yı tercih eden Louis Vuitton, ünlü şarkıcıyı henüz yoğun olarak basının karşısına çıkartmasa da bu kadarcık bir haber bile Louis Vuitton markasını belli bir süre gündemde tutmaya yetmişti.

2008-2009 sonbahar/kış sezonunun en orta döneminde olmamıza rağmen daimi olarak koleksiyonuna yepyeni ürünler ekleyerek zenginleştirmeyi başaran marka, hazırladığı abiye ayakkabı grubu ile kendi sahasında bir şklık yarış yaratıyor.

İnce ve yüksek ökçeli tasarımı, bilekten bantlı tokası, lame ve dore rengin cazibesinde şık abiye sandaletler…

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    gri yada siyah olabilir bidenem

3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    keşke hepsi benim olsa.

Louis Vuitton Abiye Sandalet Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton Çanta Modelleri

Louis Vuitton çanta louis vuitton erkek çanta erkek el çantası luis el çantası modelleri Louis Vuitton markalı ürünleri direkt olarak satan bir internet sitesine ulaşamadım kızlar internet ve google aramalarıyla. n11 gitti gidiyor ve ya sahibinden haricinde diğer markaları satan büyük sitelerden satın alabilirsiniz. Ben sizlere internet ortamından toparladığım görsellerle bu markaya ait...
  2. Louis Vuitton Çanta Modelleri...

Louis Vuitton Çanta Modelleri...

louis vuitton çanta modelleri louis vuitton çanta luis luis modelleri Luis Vuitton'un muhtesem canta modelleri sizlerle meleklerim :):) buyrun...
  3. Louis Vuitton anahtarlık modelleri

Louis Vuitton anahtarlık modelleri

anahtarlık modelleri ilginç anahtarlık modelleri louis vuitton louis vuitton fiyatları Louis Vuitton anahtarlık modelleri buyrun kızlarr bakalımm:)
  4. Louis vuitton çanta modelleri

Louis vuitton çanta modelleri

louis vuitton çanta modelleri louis vuitton çanta fiyatları çantaları louıs vuıtton Louis vuitton çanta modelleri hanımların yine ilgisini çekecege benziyor meleklerim herkesin dikkatini çekecek çanta çeşitleri şimdi burada buyrun birlikte bakalım.
  5. Louis Vuitton Canta Modelleri 2012

Louis Vuitton Canta Modelleri 2012

louis vuitton moda güncel 2012 canta modelleri dünyaca ünlü lv hakkindaki tüm bilgiler icin meleklermekani.com Selamlarr.. Bayanlarin vazgecemedigi kol cantalar simdi daha sIk ve kaliteli modellerin bulundugu LV canta cesitlerini sizlerinde görmesi icin sayfamiza ekledim. Gercekten modelleri cok hos.. bu kadar pahali olmazsa alirdim bende :D:D Resim 1: Resim 2: Resim 3: Resim 4:...

Sayfayı Paylaş