gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Louis Vuitton Cruise 2011 Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

2011yılındada hoş görünmek istiyorsanız meleklerim 2011 koleksiyonlarını sık takip etmelisiniz.2011yılındada hepsi birbirinden güzel ve hoş tasarımlar bulunuyor.sizi hem zarif ,hem hanımhanımcık ,hem seksi ,hem cool gösterecek bu tasarımlar sizleri bekliyor.Her marka gibi Louis Vuitton Crouse'de 2011 yılına kendini hazırladı ,işte birkaç tasarımı... [​IMG]

Louis Vuitton Cruise 2011 Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Louis Vuitton çanta koleksiyonu

Louis Vuitton çanta koleksiyonu

Melişlerim ben çokk beğendim çanta modellerini hepside birbirinden güzeller:)Bakalım sizde beğenecekmisiniz.
  2. Louis Vuitton 2011 Koleksiyonu

Louis Vuitton 2011 Koleksiyonu

louis vuitton 2011 louıs vuıtton louıs vuıtton 2011 Louis Vuitton dünyaca ünlü bir marka. Koleksiyona bakınca bunu fark edebiliriz zaten kızlar. Giysilerle çantaların,ayakkabıların uyumu bize herşeyi gösteriyor. Her detay önemsenerek hazırlanmış. İçlerinden bazılarını gerçekten çok beğendim.Değişik tarz ama harikalar. :)
  3. Louis Vuitton 2011 kataloğu

Louis Vuitton 2011 kataloğu

pierre cardin gecelik kataloğu gecelik kataloğu HANGİ BAYAN ES GEÇEBİLİR Kİ Louis Vuitton'U ? ÖZELLİKLE ÇANTA DENİNCE AKLIMIZA GELEN POPÜLER MARKALARDAN BİRİ O GÜZEL TASARIMLARINI ALMADA DUR :D DURABİLİYPORSAN İŞTE YEPYENİ BİR KATALOG DAHA KARŞINIZDA BAKMAYINDA DURUN :D...
  4. 2012 Louis Vuitton Kış Koleksiyonu

2012 Louis Vuitton Kış Koleksiyonu

Louis Vuitton, 2012, kış, kış modası, modelleri, kıyafetleri, modası ve dahası burada arkadaşlar. 2011 yılını yarıladığımız şu günlerde moda tasarımcıları durmadan çalışmış ve bizler için 2012 yılının moda kıyafetlerini tasarlamış bile Melek'lerim. 2012 mopdası arasında, çalışkan firmaların başında Louis Vuitton da geliyor Melek'lerim. Biz de Louis Vuitton'un 2012 kış koleksiyonunu sizlerle...

Sayfayı Paylaş