gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Love Me Back Türkçe Çevirisi

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Love Me Back Türkçe Çeviri Love Me Back Şarkı Çevirisi

Gitsin gitmesin tartışmaları sürerken , nihayet Can Bonomo yeni eurovision parçamızı dün kamuoyuna tanıttı melekler. :) Yarışmada İngilizce olarak seslendirilecek olan Love me back isimli parçanın Türkçe çevirisini sizlerle paylaşıyoruz. :)

Love Me Back Türkçe çevirisi

Hey hey bebeğim sende beni sev bugün
    Hiçbir aşık benim gemimde bu şekilde şarkı söylemezdi

Oh oh oh bebeğim beni engelleme
    Bana bir yalan söyle ve ben başlangıcı biliyorum

Gemimde yalnızım söylediğin yalanı düşünüyorum
    Ama sen umursamıyorsun

Gemimi umarım yaparım bebeğim seni uçuracağım
    Bana aşıksın ama biliyorsun, bebeğim sen beni
    Benim seni sevdiğim gibi sevmiyorsun ve diyorumki na na na

Oh oh oh bizim bir rockn rolla ihtiyacımız var
    Bebeğim sen beni istila etme ve beni yıkma

Oh hey hey hey bebeğim sende beni sev bugün
    Hiçbir aşık benim gemimde bu şekilde şarkı söylemezdi

Nakarat

Gemimi umarım yaparım bebeğim, seni uçuracağım
    Bana aşıksın ama biliyorsun bebeğim sen beni
    Benim seni sevdiğim gibi sevmiyorsun ve diyorumki na na na
    Na na na na na na na na na…

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Çeviri ok tamam da türkçeye çevrildiğinde gidiyor büyüsü anlamını yitiriyor ya :) Oh oh oh bebeğim :D:D Beni facede engelleme bak kötü olur sonra kuşlar güverteye inmişler ekmekte yok yanımda oh oh oh bebeğim :D:D Höylöy löy yani :D Dişimi kıracam bu parça birinci olursa. Eleştirmenler ne hikmet ise bitmişler parçaya ama benim içime sinmedi. Bu benim fikrim onuda söyleyim :D

Love Me Back Türkçe Çevirisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Love Me Back Çeviri

Love Me Back Çeviri

Love Me Back Çevirisini yapın Can Bonomo Love Me Back Çevirisini bekliyorum çok acil olursanız iyi olur arkadaşlar:)
  2. Can Bonomo Love Me Back Türkçe Çevirisi

Can Bonomo Love Me Back Türkçe Çevirisi

Can Bonomo Love Me Back Çeviri Can Bonomo Love Me Back Türkçe Çeviri Dün Türk izleyicisinin beğenisine sunulan Can Bonomo'nun hazırladığı 2012 eurovision şarkımız Love Me Back'in Türkçe çevirisini paylaşıyoruz melekler :) Bu yıl Türkiye'yi Eurovision'da temsil edecek Can Bonomo'nun Love Me Back şarkısının türkçesi; LOVE ME BACK (Türkçe Çevirisi) Hey hey bebeğim sende beni sev bugün...
  3. Can Bonomo Love Me Back Çevirisi Türkçe Sözleri

Can Bonomo Love Me Back Çevirisi Türkçe Sözleri

Can Bonomo Love Me Back Çevirisi Türkçe Sözleri çok acil lazım bana o şarkıya çocuk şarkısı diyorlar ama ben sevdim türkçe sözlerinden çocuk şarkısı değil hiçte bile:S
  4. Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo

Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo

Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo Can Bonomo Love Me Back Türkçe çeviri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Can Bonomo'nun Türkiye'yi temsil edeceği şarkı Love Me Back. Türkçesi ise Beni Yine Sev. Şarkının sözleri ve Türkçe çevirisini sizlerle paylaşıyoruz. oh hey hey, baby love me back today ah hey hey, bebeğim aşkıma karşılık ver...
  5. 2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi

2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi

2012 Eurovision love me back şarkısı sözleri 2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 Eurovision şarkısı love me back çevirisini isteyehn tüm misafirler, sizler için Can Bonomo'nun seslendirdiği 2012 Eurovision şarkısı love me back çevirisini bu sayfamızda paylaşıyoruz. 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun söz ve...

Sayfayı Paylaş