gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lozan barış antlaşmaları maddelerinde gizli madde var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lozan barış antlaşması imzalandığında acaba içinde gizli kalmış bir madde yada maddeler var mıydı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lozan barış antlaşmaları maddelerinde gizli madde var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maddenin kaç hali vardır?

Maddenin kaç hali vardır?

maddenin halleri kaç tanedir maddenin kaç hali vardır çocuk hakları sözleşmesinde madde vardır madde çeşittir çocuk hakları tanedir Her gün genişlemekte olan bir liste olmasına rağmen şu anda 15 tanedir. İşte listenin son hali: Katı, amorf katı, sıvı, gaz, plazma, süper akışkan, süper katı, dejenere katı, nötronyum, güçlü simetrik madde, zayıf simetrik madde, kuarkgluon plazma, fermiyonik...
  2. iletken maddelerin önemi hakkında bilgi var mı

iletken maddelerin önemi hakkında bilgi var mı

iletken maddelerin önemi nedir ve bu önem hakkında hayatımızın devamlılığı haçısından ne gibi yararları bulunmaktadır. bilgi verin bana . şey gibi oldu ya hürremin oğlumu verin bana dediği gibi oldu ama idare edin :D:D
  3. Lozan Anlaşmasında Gizli Madde Var mı ?

Lozan Anlaşmasında Gizli Madde Var mı ?

lozan anlaşması gizli madde lozan anlaşması maddelerinde gizli madde Sevgili melekleri bir misafirimizin sorduğu soru üzerine açtığımız bu konuda Lozan Barış anlaşması maddeleri içinde gizli madde var mı sorusunun yanıtını arıyoruz :) Lozan Antlaşmasında bulunan gizli bir maddede "Türkiye Cumhuriyeti 2023 yılına kadar,Petrol ve stratejik önemdeki madenlerini çıkartamaz" diye...
  4. Lozan barış antlaşmasının Türk tarihinde ki önemi nedir ?

Lozan barış antlaşmasının Türk tarihinde ki önemi nedir ?

Lozan barış antlaşmasının tarihimizde ki yeri ve önemi hakkında bilgi arıyorum . Ödevden iyi not almam lazım :(
  5. Bir de lozan barış anlaşmasının maddelerini yazarmısınız

Bir de lozan barış anlaşmasının maddelerini yazarmısınız

Az önce ki sorumda eklemeyi unutmuşum, lozan barış antlaşmasının maddelerini de yazar mısınız lütfen :D

Sayfayı Paylaş