gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

lt-Kız İsimleri

Konu, 'i-Kız İsimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Itır: sardunyagillerden yaprakları güzel kokan bitki el ve yüze sürülen çiçek özü, esans
    güzel koku
    çiçek

lt-Kız İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sa Kız İsimleri

Sa Kız İsimleri

büyücü kız isimleri büyücü isimleri kadın Saadet: mutluluk, bahtı açık olmak Saba: gündoğusundan esen hafif ve tatlı rüzgar Türk müziğinde bir makam Sabah: günün ağarmasıyla başlayan ilk saatler Sabahat: güzellik, yüz güzelliği Sabahnur: sabah ışığı, aydınlığı Sabanur: sabah ışığı Sabrinnisa: kadınların sabırlısı Sabriye: sabırlı, sabırla ilgili Sabia: yedinci Sabiha: yüzen, yüzücü,...
  2. İp-Kız İsimleri

İp-Kız İsimleri

ip isimleri İpar: yüksek dağların kar tutmayan yerlerinde yetişen çiçek güzel koku İpek: ipekböceği kozasından elde edilen ince, parlak kumaş kibar, zarif
  3. kız isimleri arıyorum kızlar

kız isimleri arıyorum kızlar

Yeni doğan kızım için kız isimleri arıyorum a dan z ye nerede bulabilirim ?
  4. kız isimleri

kız isimleri

kuranda geçen kız isimler
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş