gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

LTB 2011 İlkbahar-Yaz Kolleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

ltb ltb 2011 2011 yaz ilkbahar yaz koleksiyonu LTB 2011 İlkbahar-Yaz Kolleksiyonunu yayınladı... Her zamanki gibi harika modellere sahip... LTB 2011 İlkbahar-Yaz Kolleksiyonu tüm LTB mağazalarında geç kalmadan yetişin diyorum.... :D:D

PaSikA bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Her zevke uygun ve her yılın vaz geçilmez modelleri. Paylaşımın için tşkler Şulem:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    İşte benim markam LTB...Her ürününü beğenerek alıyorum ve giyiyorum
    teşekkürler canım

LTB 2011 İlkbahar-Yaz Kolleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ltb ilkbahar-yaz 2009

Ltb ilkbahar-yaz 2009

ltb 2009 LTB benim tercih ettiğim severek giydiğim spor giyim markasıdır ürünleri kaliteli ve oldukça kullanışlı sizde benim gibi LTB'yi tercih edenlerdenseniz yeni kreasyonuna bayılıcaksınız :tik:
  2. 2011 İlkbahar Yaz Trendi

2011 İlkbahar Yaz Trendi

2011 ilkbahar yaz trendleri Eee kızlar yaz geliyor artık...Sıcak hava tamamen yüzünü göstermeden 2011 yazının moda trendlerini öğrenmeye ne dersiniz :tik: Etekler Eteklerde 70'li yıllara tam bir dönüş var. Tamamen kadınsı hatlar ve feminen bir görünüm ön planda. Bu sezon etekler, ya uzun ve düz ya da kısa ve kabarık silüetler şeklinde. Geniş pantolon Geniş pantolonlar bize 70'lerden...
  3. İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®

İlkbahar Yaz 2011 Levi’s®

levis 2011 yaz levis 2011 ilkbahar yaz İlkbahar Yaz 2011 Levi’s® yepyeni modelleriyle daha fazla kadının hayalindeki kota kavuşmasını sağlayacak =)) Beden ölçüsü değil, şekli önemli! Sizin de mükemmel jean’i bulmak konusundaki ümitleriniz tükenmek üzere mi? Cevabınız “Evet” ise henüz Levi’s® Curve ID serisi ile tanışmadınız demektir! Jean’in yaratıcısı Levi’s® tarafından kadınlar için özel...
  4. Batik 2011 İlkbahar Yaz

Batik 2011 İlkbahar Yaz

batik elbise modelleri 2011 batik ilkbahar yaz pantolon modelleri batik,elbise modelleri,en güzel elbiseler,2011 tulumlar,batik 2011 sezonu,bol baça pantolon modelleri,2011 batik elbise modelleri. batik 2011 ilkhar yaz sezonunu sizler için getirdim meleklerim. Yaza uygun denizci çizgilerlerinde bulunduğu koleksiyonda duble paça şortları göz ardı edilemz :D:D Şortların boyu bazı...
  5. 2011 İlkbahar - Yaz Eşarp Modelleri

2011 İlkbahar - Yaz Eşarp Modelleri

2011 yaz eşarp modelleri marka eşarpların yeni sezonunu değerlendirelim... Armine eşarp | Aker eşarp | eşarp | eşap modelleri | çanta modelleri | saat modelleri

Sayfayı Paylaş