gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lucifer Lusifır ne demektir bilgi verirmisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lusıfır nedir,Lucifer kimdir,Lucifer,Lucifer anlamı nedir Lucifer nedir,Lucifer ne demek,Lucifer hakkında bilgi vermenizi rica ediyorum. Bir film vardı itmen mi ne onda vardı bu kelime şeytan anlamına mı geliyr

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Lucifer Lusifır ne demektir bilgi verirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast sistemi nedir hangi ülkelerde uygulanır sistemin yürüyüşü nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.
  2. Türklerin kullandıkları yazı çeşitleri nelerdir bilgi verirmisiniz.

Türklerin kullandıkları yazı çeşitleri nelerdir bilgi verirmisiniz.

Arkadaşlarım tarih boyunca biz türklerin kullandıkları alfabe çeşitleri ve yazı türleri nelerdir bilgi var mı ?
  3. Lucifer Ne demektir?

Lucifer Ne demektir?

lucifer, lusifir, seytan, ne demek, kimdir konulari burada melekler Sevgili Melekler, Bazi filmlerdede adini cogunlukla duydugumuz lucifer kelimesinin anlami sizce nedir ? Lucifer hristiyanlık inancında şeytanın oğlu olarak tasvir edilir.Ama Luciferin anlamı ışık getiren'dir.Hristiyanlık inancına göre insanlar yaratılmadan önce Lucifer tanrıyı en çok seven melekmiş.İnsanlar yaratıldıkdan...
  4. instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana
  5. odeabank nedir bilgi verirmisiniz

odeabank nedir bilgi verirmisiniz

Hülya avşar çıkıyor odeabank falan diye, banka herhalde ama tam da anlamadım reklamdan, odeabank hakkında bilgi verirmisiniz ? :S

Sayfayı Paylaş