gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Lucky Number Bayan Farfümü

Konu, 'Parfüm' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ben sizlere bir parfümden bahsetmek istiyorum. [​IMG]

Lucky Number Bayan Farfümü

Klasik kokuların armanlandığı Lucky Number modern dünyanının sıkıcılığından arınmak isteyen bayanların özel kokusu olarak üretilmiştir. Tam anlamıyla bir kadın parfümü olan Lucky Number Brand tüm dişiliği gözler onune seren bir bayan parfümüdür.
    İçeriğinde bir çok çiçeğin özel kokusunu barındıran Lucky Number özellikle en çok beğenilen nilüfer, kaşmir, zambak, yasemin kokularından oluşmuştur. Oldukça hafif bir kokuya sahip olan Lucky Number Brand sıcak yaz geceleri için ideal bir parfümdür.
    Kozmetik ürün mağazalarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz Lucky Number Brand parfümün fiyatı 110 TL dir.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bak bu iyi oldu, çünkü parfümüm değişmek istiyordum yeni bir koku arıyordum :D:D Lucky Number iyi geldi :) Deniyecem bunu :D:D
    Saolasın Belen:)

Lucky Number Bayan Farfümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Number One Hits 2008 Albüm Tanıtımı

Number One Hits 2008 Albüm Tanıtımı

yfrOSeAQgHYjzVcxv comment6, buy cigarettes, =)), discount cigarettes, alnhhk, cheap marlboro cigarettes, 8-[[[,
  2. Nadia Og - Got Ur Number

Nadia Og - Got Ur Number

Do you remember when we first met? Oh The way you looked I can�t forget Yeah I smiled at you And you smiled back It felt just like a heart attack It happened time and time again I couldn�t wait to see you again Your big brown eyes Your pretty hair And this is what I said I didn�t even care Oh Chorus I know your name I got ur number I know your game And now I wonder If you...
  3. Bayan Gifleri

Bayan Gifleri

bayan gifleri site bayan gifleri Bayan Gifleri... Çeşit çeşit bayan gifleri.. İster avatar yap ister imza... Kolay gelsin meleklerim...
  4. Assortie Lucky Numbers Koleksiyonu

Assortie Lucky Numbers Koleksiyonu

herkesin bi uğurlu sayısı vardır ve bunları sürekli simgelerle ifade edenlerdenseniz bu takılar tam size göre..Zarifliği ve şıklığıyla göz boyuyor.Ve bu ışıltılı taşlar karşınızdakinin gözlerinide kamaştırabiliyor..
  5. kilolu bayan

kilolu bayan

kendimi bildim bileli oldukça kilolu sayılan bayanım ve bekarım. Lütfen bana kolaylıkla yapabileceğim diyet listesi bilgilerini verebilirsiniz diyet yapmaya karar verdim ama etkili diyetler olursa sevinirim yaz aylarına oldukça zayıf bir şekilde girmek istiyorum:)

Sayfayı Paylaş