gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Lucrin iğnesi nasıl yapılıyor kullananlardan yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar, ilk kez lucrin iğnesini vurulacağım doktorum bana göbek deliğinden 4 parmak kadar alacaksın dedi, bu acı veriyor mu tam olarak nasıl yapılıyor kullanan oldu mu ? Yardımınıza ihtiyacım var.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merhabaalr öncelikle geçmiş olsun diyorım size ben kullanmadım ama bir arkadaşım kullanmıştıı lucrin iğnesini çok az bilgim var onuda sizinle paylaşayım arkadaşım. tüp bebek tedavisinde vurulmuştu hemen hemen bi ay kadar..Lucrin tüp bebek tedavisinde 21. gün başlanıyor, eğer sizin kislerinizin temizlenmesi için verdiyse bir kez vurulmanız normal.
    ..Lucrinin hiçbir yan etkisini görmedi arkadaşım ama tüp bebek sürecinde olduğu için farketmemişte olabilir tam bilgim yok dedğim gibi,
    başka arkadaşlarda aydınltacaktır sizi eminim siz doktorunuza danışın ve güvenin allah yardımncınız olsun

Lucrin iğnesi nasıl yapılıyor kullananlardan yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

klomen ve çatlatma iğnesi kullananlar

merhaba bu ikinci çatlatma iğnesi oluşum geçen ay tutmadı inşallah bu aytutar 25 ekimde çatlatma iğnesi oldum çatlamış çok şükür ama 5.gün olmak üzere acayip akıntım var normalmi acaba böle bişey yaşayan varmı aranızda yorum yaparsanız sevinirm
  2. Progesteron İğnesi Kullananlar

Progesteron İğnesi Kullananlar

Sizlere biraz önce http://www.meleklermekani.com/hamilemiyim-soru-cevap-2012/204471-progesteron-kullanimi-ve-kullananlar-dikkat.html konusunda bu iğne hakkında bilgiler vermiştik. Progesteron iğnesi kullanan arkadaşlarımız Yaşadıkları süreci sıkıntılarını ve sorularını bu başlık altından bizlere iletebilirler. Bu iğnenin zaman zaman ağrıları fazlalaştırdığı yazanlar arasında kızlar. Bunun...
  3. Diane35 kullananlar yardım lütfen

Diane35 kullananlar yardım lütfen

Slm arkadaşlar bayadır sivilce sorunu çekiyorum bununla birlikte bacak kısımlarında tüylenme sorunumda var.doktor diane 35 kullanmamı önerdi 20gündür kullanıyorum ama sivilceler arttı sanki.. sivilce için doğum kontrol hapı kullananlar acaba ne zaman etkisini göstermeye başlar bu ilaç..çok moralim bozuk..cevap bekliyorum melekler :((
  4. facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

facebook için etiket hilesi nasıl yapılıyor yardım edin

Ya arkadaşlar ne olur bilen varsa yazsın.Face etiket hilesi nasıl yapılıyor, herkes biliyor bir ben bilmiyorum galiba :S
  5. İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

İnsülin iğnesi nasıl yapılır?

Diyabetli hastalarda kan şekerinin istenen düzeyde tutulabilmesi, doğru şekilde uygulanan enjeksiyona bağlıdır. Bundan dolayı da vücudun insülinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacak olan insülin iğnesinin (enjeksiyonun) nasıl, nereye ve ne şekilde yapılacağı oldukça önemli bir konudur. Enjeksiyon, deri altına ve mümkün olduğunca da derine yapılmalıdır. Bunu sağlamak için de kişinin...

Sayfayı Paylaş