gebe
  1. YAW

YAW Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18

lüftennnnnn bir bilgiiii bir billgidirrr

Konu, 'Çöplük' kısmında YAW tarafından paylaşıldı.

arkadasşalrr çokkkk acık yeşil akıntı oluyo bende peçeteye sildigim zaman...........dok.gittim 3 sefer hiçç bişi olmazzz sadece yumurtluyosun ondan dolayıı diyolarr....kaşıntı yokk yanma koku yok.ama ben çok üxülüyorum.kimsede yok çünküü bi bende varr neden.hiç kimse böyle bişi yaşamadımıı

lüftennnnnn bir bilgiiii bir billgidirrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir

Bir

Rüyada bir sayısı çok önemlidir. Başarıyı simgeler, insana güç ve cesaret verir. Başa geçmeyi, düşmanları yenmeyi, ilerlemeyi, isteklere kavuşmayı da temsil eder.
  2. Faruk K. _ Bir Bir

Faruk K. _ Bir Bir

Boşverdim ben aşka Sende bana boşver gitsin Ne açan olsun kapılarımı Ne de çalan olsun Son verdim ben aşka Sende bana son ver bitsin Ne soran olsun acılarımı Ne de saran olsun Hayat sana yüzlerce mum yaksam Nur saçsam karanlıksın Bir bir çizdim dünya şansıma lanet olsun Bana da gül yalan dünya Biri gelip gönlümü bulsun Geçemedim bir güzelden Öpemedim gül yerinden Şu kalbimin bir dili olsa...
  3. Birun

Birun

Birun -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı Devleti'nin idari teşkilatında Tanzimat dönemine kadar kullanılmış bir tabirdir. Osmanlı Devleti'nin yükselme döneminde devletin işlerini yürütmekle görevli olanlar bir hayli artmıştır. Bunlardan sarayda görev alanlara Enderun, devlet yönetiminde göre alanlara da Birun denilmiştir. Birunlann en...
  4. Bir Üye Bir Smiley

Bir Üye Bir Smiley

İstediğiniz herhangi bi üye.................... Şeker MeLek-:dancing:
  5. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki

Sayfayı Paylaş