gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Lüks camiye öfke

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Lüks camiye öfke

İşsizliğin yüzde 35'lere vardığı, 22 milyonluk nüfusunun yarısı yoksul olan Arap ülkesi Yemen, Devlet Başkanı Ali Abdullah Salih'in kendi adına yaptırdığı camiyi tartışıyor. Yoksulluk gibi iç çatışmalar ve terörle de mücadele eden ülkede yapılan caminin tam 60 milyon dolara mal olması tepki topladı. Dış basının konuştuğu Yemenliler geçtiğimiz ay yaşanan sel felaketinde evini kaybeden 20 bin Yemenlinin zararları bile giderilmezken, dev camiye yapılan bu yatırımın "israf" olduğu fikrinde birleşiyor.

sabah.com

Lüks camiye öfke konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öfkesini yutmak

Öfkesini yutmak

Rüyada öfkesini yutmak "Öfkesini yutanlar insanlar (in kusurlarini) dan, afv ile geçenlerdir." (Ali Imran a.134) mealindeki ayet geregince rüya sahibinin güzel bir sekilde övülmesine ve ailesinden baska kimselere hayir ve ihsanda bulunmaya isarettir.
  2. Lüks Karadeniz

Lüks Karadeniz

lüks karadeniz lüks karadeniz tel lüx izmir otobüs firmaları Firma:Lüks Karadeniz Firma Gerçek Adı:Lüks Karadeniz Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Muharrem İslamoğlu Genel Müdür:Kemal Bal Merkez Adresi:Karadeniz cad. No:7 Pazar/Rize İletişim Bilgileri Tel 1:444 00 53 Tel 2:(212) 658 22 63 Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi:Zeki Sarıgül Peron No:96 Tel 1:444 00 53 Tel...
  3. selimiye cami

selimiye cami

selimiye camii hikayesi selimiye camii camisinin hikayesi cami nin Selimiye Camii’nin Yapım Süreci Selimiye Camii’nin inşasına başlandığı tarih kesin olarak bilinmemektedir. Ancak Selimiye Camii kapısı üzerinde bulunan cami kitabesinde, inşaasına 1568 (H. 976) yılında başlandığı kaydedilmiştir. Cami inşaatının başlangıç döneminde Edirne kadısına Divan’dan gönderilen 20...
  4. caminin bölümleri

caminin bölümleri

camiinin bölümleri camilerin fonksiyonu nedir harim müezzin mahfili caminin bölümleri :temizlik::d014::24::mery:cami ve mescit nedir, caminin fonksiyonu, camiinin bölümleri, camilerin bölümleri, mescit nedir, mescid nedir, cami ve bölümleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Melekler Mekanı - caminin bölümleri Melekler Mekanı - Caminin bölümleri nelerdir...
  5. Öfke!

Öfke!

ofke, ofkelenmek, sinir, sinirlenmek, sakinlesmek konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, "Beni çıldırtıyor. Hiç laftan anlamıyor.", "Niçin bu evde kimse bana yardım etmiyor?", "Kaç kere ayakkabılarını çıkarmadan içeri girme dedim sana?", "Bu kadınlara hiç yaranamazsın zaten, ne yapsam ona yetmiyor.", "Kesin şu gürültüyü de maçı...

Sayfayı Paylaş