gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Lunapark ve Oyuncak Gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oyuncak gifleri lunaparktaki oyuncakların adları lunapark oyuncak isimleri lunapark oyuncaklarının isimleri lunaparktaki oyuncakların
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Lunapark ve Oyuncak Gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyun ve Oyuncak

Oyun ve Oyuncak

kum kazma oyunları kum kazma oyunu Çocuk Gelişiminde Oyunun Yeri ve Oyuncak Seçimi Oyun; çocuğun çevresinde olup bitenleri öğrenme yöntemidir, çocuğun işidir. Oyun, çocuğun gerilimden kurtulmasını ve biriktirdiği enerjisini boşaltmasını sağlar. Bu enerjinin boşaltılmaması, çocuğun alıngan ve içe dönük bir yapıya sahip olmasına neden olabilir. Oyun yoluyla çocuktaki saldırganlık dürtüsü...
  2. Oyuncak Hayal Gücünü ve Yeteneğini Geliştiriyor

Oyuncak Hayal Gücünü ve Yeteneğini Geliştiriyor

Oyuncak, Çocuğun Hayal Gücünü ve Yeteneğini Geliştiriyor Oyuncak sadece çocuğu oyalayan, eğlendiren bir malzeme değil. Zihinsel fonksiyonlarını geliştiren, beden gelişimini sağlayan faydalı bir araç. Bu nedenle de oyuncak alırken çok dikkatli olunmalı, bilinçli davranılmalı. Çünkü çocuklar, oyuncaklarıyla oynarken, problemleri çözmeyi öğreniyor, kendi bedenlerini daha iyi tanıyorlar....
  3. Oyuncak

Oyuncak

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için...
  4. Yastıklar ve yumuşak oyuncaklar

Yastıklar ve yumuşak oyuncaklar

Yastıklar ve yumuşak oyuncaklar Çocuklar yastıklara bayılırlar. Bol renkli, çeşitli boyutlarda ve şekillerde yastıklarla dolu koltuklar çok çekici değil midir? Ayrıca bu yastıkları ayıcıklar, tavşancıklar ile süsleyebilirsiniz. Bu minik oyun arkadaşlarından bazılarını komidinlerde, raflarda dekoratif ögeler olarak da kullanabilirsiniz.
  5. Kedim isiriyor ve oyuncak oynamiyor

Kedim isiriyor ve oyuncak oynamiyor

Merhaba kizlar 2 aylik kedim var çok ısırıyor ve arka patileri ilede tekmeliyor isirken oyuncak aliyorum oynamiyor komut almiyor gel dedigimde gelmiyor beni gorunce bazen tuylerini dikiyor sirtini kambur yapiyor yan yan zipliyor hic kizmadim vurmadim esimi gorunce deliriyor onu cok nadir isiriyor onun kucagindan inmiyor bana da uykusu gelirse yorulursa geliyor kucagima yatiyor isirmamasi ve...

Sayfayı Paylaş