gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz?

Konu, 'Komik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hız trenleri roller coaster

Sevgili melekler, lunaparkın seyretmesi en zevkli ancak binmesi yürek isteyen hız trenlerini bilirsiniz. Ülkemizde de bulunan hız trenleri şimdi sizlerle paylaşacağımın yanında daha az heyecanlı kalır herhalde :D:D Şimdi uzun bir yolculuğa çıkalım ve Çin'e uzanalım. Meşhur Theme Park'a girelim ve Dinoconda'ya bir binelim bakalım. 8 dakikalık bu heyecan dolu videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim, zira pek çok açıdan yerleştirilmiş kameralarla birkaç tur atabileceksiniz :D:D

SEROŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    aneyy bu neeeee :ah: :ah: bunlara binenlerin ruh sağlığı nasıl acabaa normal birisi buna binmez hahaha

Lunaparka Gidip Dinoconda'ya Binmeye Ne Dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  3. hangi halimizde ne deriz

hangi halimizde ne deriz

Allah'ım ! Yalnız Senden yardım diler yalnız Sana kulluk ederiz Seni sıgınak, barınak, tutamak bilir Ya Allah deriz şeytandan SANA sığınır e'uzu billah deriz Her işe Seninle başlar bismillah deriz Nimet verdiğinde gönülden şükrederiz Versende aslanda elhamdülillah deriz Hayran kaldığımızda maşallah, Pişman olduğumuz da estağfirullah deriz...
  4. Neden ''Alo'' Deriz?

Neden ''Alo'' Deriz?

neden alo deriz, alo neyin kısaltmasıdır, alo ne demek, ne demektir, niçin kullanırız, ile ilgili bilgileri burada bulablirsiniz Sevgili melekler, Günümüzde hele de cep telefonları çıktığından beri bu aletler elimizden düşmüyor.Peki her an elimizde olan bu aletleri kullanırken neden sürekli olarak ''ALO'' dediğimizi biliyor musunuz? Hiç düşünmemiştiniz değil mi? Söyleyeyim; ALO...
  5. derimiz suda neden büzüşür

derimiz suda neden büzüşür

Bu soruyu hoca srodu ve ilk olarak cevaplayana not verecekmiş.En iyi cevabı bulmam lazım derimiz nedne suda büzüşür :D

Sayfayı Paylaş