gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

dünyanın en büyük lunaparkı dünyanın en büyük lunapark treni lunaparkı video lunapark aletleri isimleri aletleri
    Amerika'da kurulan süper bir luneparkta bulunan trenlere binenler, korkuya kapılıp dehşete düşüyor.

Son sistem bütün aletlerin bulunduğu bu lunaparktaki trenler, binenlere dehşeti yaşatıyor.

100 metre yüksekliği ve 80 derecelik açısıyla dünyanın en dik ve yüksek tren raylarının bulunduğu dev kuleden aşağıya doğru büyük bir hızla inenlerin ödü patlıyor.

İniş sırasında bu insanların çığlıkları luneparkı inletirken korkuyla birlikte şoka giren insanların bir kısmı altına yapıyor.

Tren durduğu anda bembayaz bir yüzle inen bu insanların altına yapmış durumları görenleri şaşkına çeviriyor.

:hhh:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor
    Ya biri bana burası için bilet alsın .. ne olur.. ben luna parklara bayılıyorum... heycan tutkunuyumm ben... lütfen lütfen arkadaslar yaa cok heycanlı duruyorr.... inşallah bir gun amerkiya gitme şansım olur ve bende bineriimm bu süper treeneee.. Paylaşım için teşekkürler arkadaş.. çok süper duruyorr... emeklerinee sağlıkkkkk komik momik ama ben bayıldım burasınaa... artı bişi daha ekklemek gerek bu komik bölümünde olduguna gore birazcık photoshop gibi duruyorrr altına yapılmış bolumler :D Heycan verici şeyler benim yaşam tarzıma cok uygun ama kafa dengi kimse olmadıgından etrafımda pek tutkularımı yaşayamıyorum.. En sevdiğim şey bungee jumping .... mükemmel bir şey.. biran ruhun bedendeb ayrılıpgeliyormuş hissiii... o an ki ozgurluk hissi cok farklı.. herkesehayatlarında br here bungee jumping yapmalarını tavsiye ederim.. ben yaptıktan sonra ki bir kac gun yuzumde devamlı bir tebesssüm oluşuyorr.. :D iniştekii gerilmeden olsa gerek... keşke yurt dışındaki gibi turkeydede devamşlı kurulu platformları olsa ama mağlesef yok.. sadece bazı organizasyonlar tarafından beliii zamanlar da bellli yerlerde oluyor.. geneldede tanıtım fuarlarında... eğer hayatınıza herzamankinden cok heycan istiyorsanızz sonsuzz tavsiyemdiir. eğer bu yaz gerçekleştirebilirsem tek dileğim yamaç paraşütü denemek olacaktırr.. onun içinde fethiye ye gitmeyiii coookk amaaaa cooookkk istiyorummm.... inşallah dileklerim kabul olur aminn......

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:puhas: çok istiyorrsun aussiecigim ama senın sonunda indkten sonra son resimdeki gibi olmasınn :hhh: ya allah askına nedir bu hayatta binemem böyle birseye kalpten gider insan yaa tesekkürler paylasım için

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben de bayılırım adrenaline gerçekten binmek isterdim altıma yapacak olsam bile :D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yok. ben daha 2inci katin balkonundan bakamiom :( ben daha ona binmeden o resimdeki gibi olurum :D:D:D:D

6. özlemA

özlemA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  7. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

bidanem bende istiyorum çok seviyorum bu tür şeyleri birlikte gidelim hız ve heyecan tutkunuyum:):):)bitrlikte gidelim

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Anam kadın acayip olmuş ya karizması tam yerlerde çişli kadın :D:D

9. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ammmaaaaaaaaaan istemem valla bayılır kalırım ben

10. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mühtesem ürkütücü :D

Lunaparkta Trene Binenin Başına Bakın Neler Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim

Lunaparkda neler konusuluyormus bakin bakalim

Yani Lunaparka bende cok gittim :D:D böyle konusmalari hic yapmadim :hhh: Okurken öldüm bittim gülmekten valla :haha: abi hadi gel dönme dolaba binelim -ne diyon nan sen -noldu ki abi -erkek adam dönme dolaba binermi hiç :sinir: - :cry: -aaa çarpısan araba da varmış -olum sen bırak bunları benim otoyla tura çıkalım asıl orda görürsün çarpısan arabaları :sin: - ........ -baba -söyle...
  2. Bi tıkla başına ne geliyor gör.............

Bi tıkla başına ne geliyor gör.............

Bi tıkla başına ne geliyor gör http://cikolata.de/gicik.html
  3. Başından Savmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başından Savmak Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Başından Savmak Deyiminin Açıklaması Başından Savmak Ne Demek Sevgili melekler, bu yazımızda güzel dilimizin birbirinden değişik deyimlerinden biri olan başından savmak deyiminin anlamını size açıklayacağız :) Başından savmak : Üstün körü, özen gösterilmeden, gelişi güzel. Örnek: "Yaptığın işin tamamen baştan savma olduğu ne kadar açık."
  4. Cinleri Başına Toplamak Ne Anlama Geliyor ?

Cinleri Başına Toplamak Ne Anlama Geliyor ?

Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Anlamı Nedir Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Açıklaması Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda paylaştığımız cevaz vermek deyimi anlamının ardından bu sayfamızda da Cinleri Başına Toplamak Deyiminin Anlamı Nedir sizlerle paylaşıyoruz.. Cinleri başına toplamak Öfkelenmek, kızmak, çok sinirlenmek. Zorla cinleri başıma topladınız....
  5. Çıban başı ne anlama geliyor

Çıban başı ne anlama geliyor

Okuduğum kitapta aklıma takılan bir deyim olan çibanbaşı deyiminin anlamını açıklarsanız çok sevinirim.Sevgiler.

Sayfayı Paylaş