gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

lütfen acil yardıııımmmmm!!!!!!

Konu, 'Yatak Odasi Dantel Modelleri' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

lütfen bana en güzel pike danteli örneği verin ben karar vermedim ama şöööyle çeyizlik güzel bişey olsun haa!! hadin bakalım canlarım göreyim sizi :şş::şş: şimdiden çook teşekkür ederim hepinize sevgiler :clapping::clapping:

lütfen acil yardıııımmmmm!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardıııımmmmm!!!!

yardıııımmmmm!!!!

selam arkadaşlar..ben ewlenmeden önce 53 kiloydum boyum 168 ama şu anda 67 kiloyum ve gydiğim hiç bişey yakışmıo kendime güvenm kayboldu...zayıflamak istıorum ama bir yandanda hamile kalmak için çabalıyorum...spor yapamıorum...hamile olursam bişey olurmu die...bana yardımcı olablirmisiniz ne yapabilirim:(((( eşimde söylüo kilo alıosun zayfla die ama anlamadığım bi şeklde kilo...
  2. Acil cvp lütfen

Acil cvp lütfen

bel ağrısı gebelik belirtisimidir SIRT AGRISI HAMİLELİGİN BELİRTİSİMİDİR KARIN AGRISI SIK İDRARA CIKMA İDRARDAN SONRA YANMA HAFİF BULANTI HİSSİ HAMİLELİKLE ALAKASI VARMI YARDIMCI OLUN ADETİME 13 GÜN KALDI:grev::pasi::fırtına::pasi::hula::hula::hula::hula::pasi:
  3. lütfen acil yardım  hanımlar

lütfen acil yardım hanımlar

iyi günler kolay gelsin yaklaşık bir ay önce sevgilimle ilişkiye girdik fakat sadece oral olarak dışarı bir boşalma oldu fakat temizlendi hiç bir hamilelik belirtisi yok ne göğüzleirm acıyor ne kusma ne halsizlik ne sık idrar bir göbeğim şişiyor biraz birde adetim ayın 13de olması gerekirken 3ünde oldu aradan 25 gün geçti ve ben adet oldum hamilelik riski yoktur değil mi ? bu göbek neden şişer ?
  4. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...
  5. acil yardım lütfen...

acil yardım lütfen...

kızlar bugun özel bir hastaneye gidip kan testi yaptırdım ve sonuc 3,55 cıktı ama adetime daha 3 gun var hamile olabilirmiyim bu arada 3 kez de kimyasal gebelik yasadım

Sayfayı Paylaş