gebe
  1. ÖZLEM...

ÖZLEM... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

lütfen acilll

Konu, 'Gebelik' kısmında ÖZLEM... tarafından paylaşıldı.

slm ben yeni üye oldum.1 yıldır bebek istiyoruz ama olmadı.benim yaklaşık 3 gündür karnımda rahatsız edici bir ağrı var.karnımın alt kısmında..reglime bugün itibariyle 3-4 gün var.birde birkaçgün önce benden az bir akıntı geldi.açık kahverengi .2 defa geldi kesildi.kasıklarımda 1 haftadır ağrı var.birde belim acayip ağrıyor.bunlar regli öncesi ağrımı hamilelik belirtisimi bilemiyorm.psikolojikte olabilir.gğüslerimde 2 haftadr hafif bi sızı var dokununca acıyor.hamile olabilirmiyim.test yapmayada korkuyorm.hamilelik diilse kötü bişe olmasındanda tabi.lütfen bilen varsa bana yardımcı olabilirmi....

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım test yapmadan yada bir hekime danışmadan anlayamazsınki hamile olacagın olasılığı oldugu gibi havalar soğuk unutma üşütmüşte olabilirsin ayrıca korkacak ne var kı eger ki çocuk istiyorsanız Allah hayırlısını versın:) bu arada aramıza hoşgeldin.

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    öncelıkle hosgeldın....bu yasadıkların regl belırtısıde olablır gebelık belırtısıde.....bıkkacgun bekle derım eger gunun gecerse test yaptırırsın.....

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    cnm bu şekilde kendini çok üzersin.En iyisi sabırla beklemek.Çok zor biliyorum ama yapacak başka hiç bişey yok.Bende gçen ay aynı durumu yaşadım korunduğum halde çok üzgn hissettim kendimi çünkü belirtiler beni iyice paronayak yapmıştı.ALLAHtan hayırlsını iste ve sabırla bekle emi:D:D

lütfen acilll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acilll yardım:(

acilll yardım:(

adetin ilk günü ilişkiye girilirse hamile kalınır mı adet 4 gün sürüyo 4 gün sonraya spermler yaşarmı?? ilişkiye gireli 1.5 hafta oldu dün çok kötü agrı girdi karnıma midem bulantı kustum:( hamilelikte kusarken çok şiddetli agrı olur mu ve 1.5 haftada belli olur mu
  2. acilll!!!

acilll!!!

arkadaşlar istanbul avrupa yakasında fiyatları 200 300 tl gibi uçuk rakamlar olmayan daha memur işi 20 lik dişimi çektirebileceğim bi diş hekimi arıyorum diş iltihaplı şuan ve tahmin edersiniz ki hamileyken çekilecek dert değil ağrısı kabir azabı diyebilirim hafta içi gidip çektirmem gerek konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar paylaşsın lütfennn!!!:help:
  3. Acilll..

Acilll..

Merhabalar aranıza yeni katıldım Ben güçlü olmayı beceremiyorum. İnsanların gözlerinin içine bakamıyorum. Şuanda konuşmadığım 2 arkadaşım var benim psikolojim aşırı derecede bozuk. Olay şöyle gelişti. Bizim bir sınavımız vardı sınav olduğumuz ders notlarını tutmmştım ben.O yüzden hocamızdan rica ettik iptal etti ..Ertesi hafta sınav saati 1 saat çalıştım. Arkadaşlarım 2 haftadır çalışmalarına...
  4. acilll yardim kizlar

acilll yardim kizlar

Koyden el yapimi recel geldi ama cok sekerli ne yapmam gerekir
  5. ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

ACİLLL DOKTOR ARAŞTIRMASI !

slm arkadaşlar sizlere bir srum olacak ben izmirde psikiatrist araştırması yapmak istiyorum.egepol dr erhan dönmez ve medical park dr tarkan amuk ikisinden birine gitmek istiyorum ama hangisi daha iyi doktordur bilemiyorum.sizlerin herhangi bir tavsiyesi yada giden varmı acaba yakını giden falan.kararsız kaldım internette araştırdım ama ikiside iyi gibi hangisine gideyim bilemedim.bu...

Sayfayı Paylaş