gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

lütfen arkadaşlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

yalvarırım bi dua arkadaşlarrrrrr yalvarırımmm dua edinn lütfennnn.
    bildiğiniz gibii görümcem kalp hastası ve hamileydi doğumu gerçekleşti bebek sağlıklı çok şükür ama görümcemin durumu çok kötü kalp kapakçığında pıhtılaşma oluşmuş bu pıhtılar beyne gitmiş ve felç durumu var şuan yoğun bakımda bütün aile başında dua ediyoruz.
    rabbimm o küçücük sabusuna bağılasın mevlam çocuklarına evine bağışlasın çok genç yaaaa rebbim yardımcısı olsun arkadaşlar aranızda Kuran-ı Kerim bilen varsa yalvarıyorumm bir Yasin-i Şerifff okusun lütfen arkadaşlarr lütfeeeeennnnn.

Son düzenleme: 3 Şubat 2011
  2. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    ay canım benim yaa cok uzuldum kurtuldu demiştin bende iyi oldu sandım allah o küçücük yavrusuna bağışalsın inşallah ben okurum canım allah sifa versin

3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım benim şimdi okudum allah şifalar versin.Bol bol dua edicem söz.

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    durumu ağırlaştı bizde iyi zannettik ama dün fenalaştı ve acil yoğunbakıma aldılar dün ben aradım ama uyutuyolardı kalp kapakçığı görev yapamıyormuş. eşimde gitti ama ben gidemedim yaaa işteyim şuan ama iş yapamıyorum dakka başı eşimi aryıroum bende geleyim diye ama eşim gelme ben geri döncem diyo yaaa allahım ne zor bi durummm. rabbim kimseye böle acılar vermesin. daha 6 günlük bi bebiği var annesine doymadı. benim gibi acı çekmesin rabbim annesini onlara bağışlasınnnn.

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Insallah hayirlisi ile iyilesir.

6. TUNAA

TUNAA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.068
    Ödül Puanları:
    113
    ay canım benim yaa çok üzüldüm Allah şifalar versin. yavrusuna, eşine ve sevenlerine bağışlasın, inş bir an önce iyileşir.

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yaaaa aminnnnnnnn aminnnnnn insanın eli ayağı bağlı durması hiç bişey yapamaması ne kötü yaaa. herkes bebeğim olsun diye dualar eder ona kavuşmak için gün sayar heyecanlanır ama bir anne olarak bebeğine sarılamadı koynuna alıp onu koklayamadı doğum yaptığından beri hep uyudu o kadar acının içinde bile gülmeyi başardı şimdi sessiz sakin yoğun bakımda uyuyor yarın ne olacağını bilemiyoruz rabbim o kara günü o düşündüğümüz şeyi bize ve ailesine yaşatmasın.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    allah acil şifalar versin o bebeğin anneye ihtiyacı var Allah yardımcınız olsun ..

9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    allahım onu çocuguna bagışlasın okurum tabiii bol bol dua et sende canım allahtan ümit kesilmez inşallah bebeginide kucagına alır bize mutlu haberide verirsin

10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    allah razı olsunnnnn rabbim çocuklarına bağışlasın arkadaşlar. çok genç daha çok küçük bebeği var. rabbim şifa ver onaaaa.

11. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rabbim bu mübarek günde insalla onu evladina bagislar annesizliyin ne oldunu ben bilirim:( bütün dualarim onun icin

12. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Allah acil şifalar versin canım inş iyi olur durumu yavrusuna kavuşur

13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım hamişimmmmm allahım razı olsunnn sende benim gibi öksüz büyüdün galiba. allahım o melek bebiği annesiz öksüz kanadı kırık bırakmasınnn rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine şifa versinnnnnnnnnnnnnn.

14. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    rabbime yalavariyorum o mahsum bebegi annesis birakmasin hic birsey lazim degil o bebege annesinden baska. insalla rabbim sesimizi duyuordur....sende güclü ol allah hepninizin yardimcisi olsun

15. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Canım ALLAH hayırlı şifalar versin inşALLAH iyileşir yavrusunu kucağına alır...
    Takdir ilahi elden ne gelebilirki dualarımız onunla ...
    Rabbim yar ve yardımcısı olsun...

lütfen arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar lütfen yardım

arkadaşlar lütfen yardım

yaklasık 1 bucuk aydır adet görmüyorum bundan bi 10 gun önce evde test yaptım sonuc negatif çıktı sizce kan tahlili yaptrmalı mıyım bide hafif beyazımsı bir vajinal akıntım var ara sıra başım dönuyor o kadar başka hiç bir belirti yok yaklasık 2 senedir bizim cocugumuz olmuyor sizce ne yapmalyım yardımcı olun arkdslarım
  2. arkadaşlar yardım edin lütfen....

arkadaşlar yardım edin lütfen....

sizden bir konuda yorumunuzu almak istiyorum.. haziran ayının 13 unde hastalanmam gerekiyordu olmadım 17 sinde kan testinde hamile oldugumu öğrendim ancak 3 gun sonra düşük yaptım. ve suan 20 temmuzda adet olamam gerekirken hala olmadım adetimin geçikmesinin 11. gunu kan testi yaptım ve ultrasonda rahim kalınlaşması olduğu halde sonuç negatif çıktı.. bugun 14, gun gecikmede ve ara ara kasık...
  3. arkadaşlar lütfen

arkadaşlar lütfen

arkadaşlar lütfen bi akıl verin. 21 de adet oldum ağustosun 1 hafta arayla 5 eylül de bi daha geldi.gecikme olurdu ama erken ilk defa geldi . ne oldu anlayamadım .böyle olan var mı?ne anlama geliyor? dr um dolu gidemiyorum...:( yardımcı olun :)
  4. ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİNN?

Arkadaşlar, iki gün önce 100 mg selectra 7 tane birden içtim.. Baş dönmesi halisünasyon, titreme hepsini yaşadım.. bir de bende böbrek rahatsızlığı vardı.. bugünde iki tane antidepresan aldım.. Ve tuvalet hiç ama hiç yapamıyorum.. Acil bişeyler yazın..
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş