gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

LÜTFEN BAKIN Birmanya

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. simge

simge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: LÜTFEN BAKIN Birmanya

ben bi timsah gördüm sanırım

LÜTFEN BAKIN Birmanya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birmanya

Birmanya

Birmanya Coğrafi Verileri Konum: Güneydoğu Asya'da, Andaman Denizi ve Bengal Körfezi kıyısında, Bangladeş ve Tayland arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 22 00 Kuzey enlemi, 98 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Güneydoğu Asya Yüzölçümü: toplam: 678,500 km² kara: 657,740 km² su: 20,760 km² Sınırları: toplam: 5,876 km sınır komşuları: Bangladeş 193 km, Çin 2,185 km, Hindistan 1,463 km,...
  2. lütfen bi bakın

lütfen bi bakın

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  3. lütfen bir bakın..

lütfen bir bakın..

merhaba meleklerim benim arkadasim zeynep karsısındaki erkeğin sevgisinden emin sürekli ciddi düşündüklerini ifade ediyorlar.cocuk kıza seni kaybetmek istemiyorum benim olmanı istiyorum demiş.o da bana danıstı bir fikir istedi bende size danısıyorum.cocuk evlenmeden imam ikahi kıyalım ailen daha izin vermez evlenmeye demiş bu doğru da ayrıca sizce na yapmalı??istediğin zaman evleniriz...

Sayfayı Paylaş